PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5587}

Fenomen

Phenomenon
7,2 15 523
oceny
7,2 10 1 15523
7,2 6
ocen krytyków
Fenomen
powrót do forum filmu Fenomen
CaniSpl

...?
zostawiłeś "... " i teraz wszyscy się mają domyślać. Zakładam że ot tak nie napisałeś dwóch słów w cudzysłowie tylko coś według ciebie w nich nie pasuje.

A więc - mylisz się. w związku frazeologicznym intelektualny geniusz nie ma żadnego błędu. Może być geniusz, który jest intelektualnie kretynem. Geniusz nie odnosi się do inteligencji.

BartasBartas

Wyczułem delikatną nutkę panicznej zawziętości w tym co Pan napisał. Co jest swoją drogą dosyć zabawne, bo fakt wyraziłem się dosyć lakonicznie ale zrobiłem to celowo. Te 3 kropki dotyczyły nie poprawności ów związku frazeologicznego ale mojej opinii odnośnie filmu. Tyle w temacie bo i więcej nie muszę dodawać, no może tylko zarzucę takim małym frazesem na koniec że każdy ma prawo do własnej opinii, jaka by ona nie była, więc buziaczki mordo i zluzuj trochę. ;)

CaniSpl

no i widzisz do czego prowadzą niedopowiedzenia :-)

tak jak zacząłem, zostawiłeś 3 kropki i teraz my(ludzie to czytający) się mamy domyślać o co chodzi więc mogą wystąpić nieporozumienia.
Jakby nie patrzec zabierasz głos na forum więc przypuszczam że chcesz wyrazić swoją opinie a nie że po prostu dla zabawy kliknąłeś 3 razy kropke. Na przyszłość jeśli chcesz być lepiej rozumiany proponuje wysławiać się bardziej. no chyba że po prostu tak sobie klikasz kropki po różnych tematach i masz z tego frajdę to nie przeszkadzam - jak czerpiesz z tego radość to rób tak dalej :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones