PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 781
ocen
6,5 10 1 111781
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Premiera

ocenił(a) film na 10

czy ktoś wie może ,kiedy będzie premiera w Polsce? Bo ja się boje, że może nie być...

ocenił(a) film na 5
Maria_Parvi

Jak może nie być? xd Pierwsza część w Polsce wyszła praktycznie w tym samym czasie co w innych krajach, różnica to głównie dzień-dwa. Z częścią drugą na pewno będzie podobnie.

ocenił(a) film na 10
Julia_20

xd ja nie mówie, że nie może być

Maria_Parvi

18 listopada 2018 :p

ocenił(a) film na 10
marcelina179

skąd wiesz?

Maria_Parvi

Tak jest z każdym filmem.

marcelina179

jprd**** jaki 18 listopada... premiera drugiej części jest w Polsce 16 listopada tego roku, dwa dni po premierze światowej... zresztą tak jak w przypadku pierwszej części 14 listopada mogą być pokazy przedpremierowe w IMAX tak jak było z pierwszą częścią Fantastycznych Zwierząt ludzie myślcie co piszecie bo po prostu oczy bolą

Yoda_MistrzJedi

Czemu od razu przeklinasz? Kilka miesięcy temu było napisane, że premiera w Polsce jest 18. Po prostu pewnie niedawno zmienili na dwa dni wcześniej..

marcelina179

Bo mnie się słabo robi jak ktoś pisze bzdury... Jaki 18 listopad skoro to jest niedziela? Nigdy u nas nie ma niedzielnych premier. Pierwsza część była 18 listopada - 2 dni wcześniej pokazy przedpremierowe czyli 16 listopad. Druga część od dawien dawna ma premierę ustaloną u nas i nie był to żaden 18 listopad tylko 16...

Yoda_MistrzJedi

Dziękuję za info. Odmieniło to moje życie. Nie muszę już czekać do 18, tylko zobaczę film aż DWA dni wcześniej :D

Maria_Parvi

Więc w Polsce będzie kilka dni później :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones