PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667028}

Eskorta

The Homesman
6,5 17 tys. ocen
6,5 10 1 16686
6,4 11 krytyków
Eskorta
powrót do forum filmu Eskorta

Obejrzałem film, usiadłem i zastanawiałem się "o czym to było"? Rola Meryl Streep była chyba tylko po to, żeby przyciągnąć ludzi na plakatach i zapowiedziach, co z tymi trzema kobietami...? Co z bohaterką graną przez Hilary Swank - czy naprawdę musiała TO zrobić, naprawdę nie wiem co film miał przekazać. Daję co prawda 6 ale za grę aktorską - Tommy Lee Jones gra wspaniale, Hilary Swank zresztą również.

Mowiacy_do_reki

kopia nr 122

Mowiacy_do_reki

kopia nr 124

Mothyff

Hahahaha, widzę to i brechtam z ciebie gościu.

Mothyff

No i znowu cię dojechałem.

Mowiacy_do_reki

ale wykończony, znowu pisze sam do siebie, po raz 15. dojechany, zaorany, ale już nie gadaj sam ze sobą ok?

Mothyff

Taki pocieszny jesteś, naprawdę. I jeszcze te chaotyczne zdania, żeby tylko je napisać.

Mowiacy_do_reki

ty masz niskie iq więc jedno zdanie składasz 2 godziny, bo na wsi nie ma życia niestety i szkół.

Mothyff

Mogę mieć niskie, ważne że Doda i ty macie wysokie, a to o czymś świadczy, prawda? Oho, znowu kompleks mieszczucha, bo znowu jest coś o wsi. Zazdrościsz, co?

Mothyff

No i co? Kolejny raz przede mną uciekłeś. Oj, już chyba długo nie pociągniesz. To nawet jest wzruszające i przykre.

Mowiacy_do_reki

troll wykończony po raz kolejny gada sam ze sobą, zaorany. nie ma życia.

Mothyff

A jednak się odezwałeś. Wystarczyło, iż sobie popłakałeś i już siły wróciły oraz chęci do życia.

Mowiacy_do_reki

tak bo ja tu nie siedzę 24 na dobę a ty tak tępaku. wieś = brak życia.

Mothyff

Emocjonalny post, czyżbyś się wkurzył?

Mowiacy_do_reki

szkoda ci zmarnowanego życia na wsi co?

Mothyff

Nie, jestem dumny z siebie. A ty pewnie nadal uważasz, że jesteś lepszy, bo mieszkasz w mieście? Typowy kompleks mieszczucha.

Mowiacy_do_reki

kopia nr 136. ile można pisać to samo? dumny ze zmarnowanego życia hahahhahaha dobre. lecz się.

Mothyff

A udowodnij, że piszę to samo. Bo ty faktycznie swoje posty kopiujesz. Nie masz honoru pisać prawdy? Wystarczająco się ośmieszasz.

Mowiacy_do_reki

kompleks mieszczucha napisany ok 59 razy. debilizm?

Mothyff

No jeśli po raz 59 piszesz o wsi, to po raz 59 stwierdzam kompleks mieszczucha.

Mowiacy_do_reki

za każdym razem jak nie umiesz czytać i kłamiesz piszę o wsi bo tam nie umieją. sam to powodujesz debilu.

Mothyff

Kompleks mieszczucha. Ty nawet pisać nie umiesz.

Mowiacy_do_reki

kopia nr 166 zdechł.

Mothyff

No i co teraz zrobisz?

Mowiacy_do_reki

kopia nr 179 ale śmierdzisz.

Mothyff

Mnie tam nie ma, co znaczy, że to twój swąd.

Mowiacy_do_reki

kopia nr 205 ale dno.

Mothyff

I co jeszcze ciekawego powiesz? Poza kopiowaniem własnych i moich postów?

użytkownik usunięty
skynet1234

Film o psychicznych smieciach, ktorych nalezy sie pozbyc.
Bullet in head.. jesli ktos mialby jakies ale w zabiciu takiego smiecia to wspolczuje głupoty, tępoty, nwm czego jeszcze.

użytkownik usunięty

"Tak jak myślałem, niedoj3banie mózgowe". Widać albo kompletną niedorosłość (emocje)... albo głupotę. Nie wiem co gorsze. Naziści to samo robili o czym ten tutaj pisze. ale w dupie z nazistami... ten tu pacjent nie ma bladego pojęcia jak funkcjonuje ludzki mózg (no bo jak ma wiedzieć jak nawet swojego nie używa). siedzi tam sobie wygodnie przed monitorem i zgrywa kozaka w necie opłacanym przez starych :). Też kiedyś chciałem wszystkich zabijać - na szczęście mi przeszło jak miałem jeszcze naście lat. Dziś już nie pie****ę takich głupot jak ten wyżej. Skoro nawet mi przeszło... to temu też powinno.

użytkownik usunięty

mam jeszcze nascie lat, ale to prawda z takimi smiecmi

ocenił(a) film na 7
skynet1234

faktycznie, wątki niedopowiedziane, niedokończone, film się dziwnie "urwał" ale całość oglądało się b. dobrze, świetne role, piękne zdjęcia, to jeden z tych filmów, które nie chciałam zeby się konczyly.