PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=424969}
641
chce zobaczyć
Escape from New York
powrót do forum filmu Escape from New York

Niby w przyszłym roku ma wejść do kin. Niby scenariusz i odtwórcę roli Snake'a ma, ale wątpię, czy sprawa ruszy dalej. Mam nadzieję, że nie.

Shiloh

Mówili o tym i w tym roku - Odtwórca głównej roli wątpię aby był wybrany, jak już to studio może mieć swoich kandydatów do tej roli .

Co do mojego zdania to ja nie mam nic przeciwko nowej wersji i chętnie obejrzę jeżeli powstanie ...

buterfly

Teraz mówią, że ma reżyserować Rodriguez, więc jeśli zorganizują resztę i dadzą do roli Snake'a sensownego aktora to może coś z tego będzie.

Shiloh

Z tego co wiem to pisano o tym w marcu, mam nadzieje że informacja się potwierdzi - Bo akurat taka produkcja wręcz idealnie pasuje do Rodrigueza .

Co do aktora to z wymienianych nazwisk wśród potencjalnych kandydatów Tom Hardy jest idealny do tej roli, choć nie pogniewam się jeżeli wybiorą niezeznanego z nazwiska aktora - Ważne natomiast żeby był męski a nie lalusiowaty .

Co do samej produkcji obok scenarzysty, reżysera ważny jest też kompozytor - Bo w oryginale muzyka dodawała jeszcze świetnego klimatu filmowi ...

buterfly

Mogliby po prostu ponownie użyć kompozycji Carpentera i Howartha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones