PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839407}
6,4 69 608
ocen
6,4 10 1 69608
5,8 17
ocen krytyków
Enola Holmes
powrót do forum filmu Enola Holmes

Film zapowiadał się ciekawie. Ale tylko się zapowiadał. Jako fan serii filmów oraz książek o Sherlocku Holmesie jestem zawiedziony. Fabuła słaba, wręcz nieciekawa. Sam Sherlock mógłby się nie pojawiać, bo jego obecność nic nie wnosi. Przebijanie czwartej ściany jest dość słabe. To nie jest to czego przyzwyczaił nas Deadpool. Widać, że reżyser chciał zrobić film jak Guy Ritchie. Nie wyszło. A mógł zrobić po swojemu & może efekt byłby lepszy. Zmęczyłem się przez 2h niż czekałem na rozwiązanie zagadki zaginięcia. Co do polskiego dubbingu. To klapa. Bo nic śmiesznego nie było, żadnych żartów oraz polska obsada to sami nieznani aktorzy?. A szkoda, bo naprawdę wielkie nazwiska & lepsze dialogi mogłyby to rozwinąć. Co do samej aktorki Millie Bobby Brown to nie znam jej, bo nie oglądałem Stranger Things. Można było lepiej jej rozpisać rolę. Muzyka za to mi się podobała. Była oryginalna. Może komuś się spodoba kto nie zna Sherlocka Holmesa.

ocenił(a) film na 7
DanteDillinger

Miło widzieć dla odmiany opinię kogoś, kto zna kanon powiązany z Sherlockiem - sama nie znam serii filmów jego dotyczących, dla mnie było to pierwsze w życiu spotkanie z Sherlockiem i mnie akurat zachwycił, ale ze strony wizualnej bardziej, niż względem samej gry aktorskiej oraz bycia w jakiś sposób ważnym (nie był ważny) dla fabuły, był troszeczkę jakby wepchnięty tam na siłę, by w ogóle ciągnąć historię mówiąc o ich pokrewieństwie i zaznaczając to na każdym kroku.

ocenił(a) film na 3
Misaki030303

Kanon powiązany z Sherlockiem to podstawa większości dzisiejszych oraz nie dzisiejszych filmów & seriali. Myślę, że specjalnie wzięto Henry Cavill do roli Sherlock-a by było o tym filmie głośno. Szkoda bo można było go lepiej rozwinąć by rzeczywiście miał jakiś wpływ na fabułę niż tylko był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones