PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839407}
6,4 69 608
ocen
6,4 10 1 69608
5,8 17
ocen krytyków
Enola Holmes
powrót do forum filmu Enola Holmes

Hahaha

ocenił(a) film na 2

Mokry sen lewaków - jest ciemna? Jest. Jest silna kobieta? Jest. Są mężczyźni w kryzysie męskości? Są. Boże czemu jeszcze oskara nie dostali?

arthy

umm... po pierwsze: seria o Enoli Holmes napisana przez Nancy springer istnieje już od dawna. Po drugie- jest dużo czarnych osób na świecie, zwłaszcza w Ameryce. Więc co to za problem? czy każdy film musi być o silnych białych mężczyznach?

ocenił(a) film na 6
Maria_Parvi

Pewnie że musi! Dobry film to takie dzieło w którym głównym bohaterem jest biały, heteroseksualny mężczyzna dodatkowo powinien być dobrze zbudowany. Idealnie by też było gdyby miał polskie korzenie. Jeśli film nie spełnia tych wymogów to samiec alfa nie ogląda takiego badziewia. Film z kobieta w roli głównej - świat zwariował, lewacka propaganda i tyle:D Arthy ogląda tylko filmy z dobrze zbudowanymi mężczyznami a nie jakieś tam baby..... :D

CivrilTG

Największa głupota jaka kiedykolwiek przeczytałam XD mam nadzieje że mówisz to żartem

ocenił(a) film na 6
Marysia_Parvi

Oj tam oj tam;) Biali heteroseksualni mężczyźni są zagrożonym gatunkiem więc trzeba ich chronić, tak się składa że byle czym można urazić ich uczucia;) Wobrażasz sobie jakie spustoszenie o takiego samca alfa poczyniłby np film Moonlight :D? No i jestem śmiertelnie poważny, bycie białym heterosekyslanym mężczyznom to dla niektórych szczyt osiągnięć wiec tutaj nie ma nie z czego śmiać. Sam jestem biały i heteroseksualny ale w moim przypadku to akurat przyszło tak bez trudu więc nie tym nie szczycę;)

CivrilTG

Hahahahaha
Punkt dla Ciebie :D

ocenił(a) film na 1
Maria_Parvi

Po pierwsze wątpię żeby w tamtych czasach czarna kobieta miała jakiekolwiek zdanie, film opowiada historie z Londynu który jak podejrzewam wiesz ze nie znajdował się w Ameryce a czarne kobiety raczej wtedy nie uczęszczały do szkół walk ale mogę się mylić
Polecam obejrzeć film Sherlock Holmes i porównać. Moim zdaniem kolejny głupi lewacki film produkcji Netflix pozdrawiam

arthy

Boże trudno żeby film dostał oskara dzień po premierze. Iksde.

ocenił(a) film na 9
arthy

Mokrym snem prawaka jest kobieta przykuta łańcuchem do zlewu i służąca tylko do rodzenia dzieci. Te czasy na szczęście minęły i o tym jest ten film też.

arthy

Ale swędzą kukle, że ktoś śmiał stworzyć taki film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones