PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740}
7,4 51 052
oceny
7,4 10 1 51052
6,9 8
ocen krytyków
Elizabeth
powrót do forum filmu Elizabeth

Film jest dobry,...

użytkownik usunięty

...ale Złoty wiek lepszy. Tam Cate miała niesamowitą postawę królowej. No i ten głos. Wiem że tak miała zagrać, takie na pół przestraszone dziecko, ale w 2 części pokazała naprawdę na co ją stać. Film 7/10.

Według mnie, właśnie ta część jest lepsza, ponieważ skupia się na postaci królowej, problem z jakim musiała zmagać władczyni a nie władca.
Kate zagrała świetnie. Ukazała bardzo dobrze metamorfozę Elżbiety...
To chyba mój ulubiony film...
Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 10

Ja wolę jednak Elizabeth. Bo w Złotym wieku tylko C.B. ciągnie cały film, a tu mamy doskonałe zestawienie postaci, odwagę w realizacji filmu, a nie zachowawczość i popadanie w kiczowatość.
Poza tym, lubię tą przemianę i stal w głosie, która dopiero się budzi, oraz przypowiastkę o dorastaniu, mistrzach, których napotykamy w życiu, ludzi, którzy zawiedli, odważne filmowanie, itp itd /oraz genialnego Rusha :) /

Nie oglądałam drugiej części, niestety, ale jestem pod wrażeniem tego filmu. Do tej pory ceniłam Cate Blanchett głównie za role w flmach takich, jak "Władca Pierścieni" tudzież "Ciekawy przypadek..." a to ta rola mnie zachwyciła.
Świetny, świetny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones