PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246645}

Eliminator

Outlaw
6,4 4 458
ocen
6,4 10 1 4458
6,0 2
oceny krytyków
Eliminator
powrót do forum filmu Eliminator

moim zdaniem genialny! Czyż nie tak powinno wyglądać prawo? Prawo które naprawdę karze a nie tylko upomina. Moim zdaniem taka grupka ludzi (filmowy gang) przydała by się w Polsce. U nas aż roi sie od świrów to likwidacji, począwszy od napakowanych koksów, przez szczypiorków dresiarzy, po naćpanych wixiarzy. Potem reszta chołoty łamiącej prawo. Zarówno u nas jak i na świecie nikt sie tym na poważnie nie zajmuje. I ten film właśnie o tym jest o rządach bezprawia. Jeżeli panuje w państwie prawo które "dogadza" przestępcom to jest tylko jedno wyjście...i tutaj jest ono przedstawione. FILM GENIALNY!

ocenił(a) film na 4
PadreTovaros

chłopaczki stracili życie a miejsce gangstera zajmie jego najbliższy współpracownik. warto nie?

nie wiem czy nasze prawo albo amerykańskie dogadza przestępcom. sądy 24 h to nie u nas nowość.

ten film to fikcja i to słaba. 5/10.

ocenił(a) film na 1
PadreTovaros

Mocny? Brutalny? Nudny jak flaki z olejem. Autentycznie zasnąłem po 40 minutach. Przebudziłem się i zacząłem oglądać jeszcze raz. Ostatnie pół godziny obejrzałem przewijając je. Koniec niezły ale nic poza tym. Brakuje w tym filmie wszystkiego - dobrej muzyki, ujęć, dialogów. To wszystko jest po prostu parodią. Początkowo zaciekawił mnie ze względu na obsadę - Danny Dyer, Sean Bean, Lennie James ale role były obsadzone fatalnie. Może poza rolą Seana jako żołnierza, który okazał się niezłą pierdołą jak na doświadczonego w walce osobnika. Pomysł niezły, wykonanie fatalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones