PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444345}

Egzorcyzmy Dorothy Mills

Dorothy Mills
5,5 17 572
oceny
5,5 10 1 17572
5,7 3
oceny krytyków
Egzorcyzmy Dorothy Mills
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Dorothy Mills

Skoro dystrybutor przechwala się "że film tak dobry jak Sierociniec", to moim zdaniem wcale NIE dobry.. Sierociniec był za bardzo "zmulony", nudziłem się na tym filmie.. Jeśli ten ma taki być to szkoda, muszę obejrzeć, żeby się przekonać :)

ocenił(a) film na 9
Pandi

Dystrybutor bazuje na opinii większości widowni odnośnie "Sierocińca" (ja byłem zachwycony). Obejrzyj "Egzorcyzmy DM" i przekonasz się, że to całkiem inne kino. Duszna atmosfera, mała wyspa, ogólna tajemnica i wielkie milczenie. Zupełnie inne kino. Sposób kręcenia i poprowadzenia akcji jest troszkę podobny, ale tylko troszkę, a jeśli znudził Cię "Sierociniec" może powinieneś czekać na kolejną beznadziejną część "Piątku 13-tego" albo innego beznadziejnego nowoczesnego slashera. Doceń trochę inne kino:)

filthy

Uwierz, że "piątków 13" nie oglądałem, i oglądać NIE zamierzam, co do Sierocinca - wcale nie powiedziałem że to głupi film i bezsensu, wręcz przeciwnie, a to że dla mnie jest nudny - nic nie poradzę:) Ale Egzorcyzmy DM obejrzę na pewno, nie twierdzę, że będzie mi się podobać, nie uwarzam też że film który jest dobry musi mi się podobać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones