PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444400}
6,6 33 237
ocen
6,6 10 1 33237
6,6 9
ocen krytyków
Eden Lake
powrót do forum filmu Eden Lake

niesamowicie wczułam się w ten film, wyobrażałam sobie co ja bym zrobiła na miejscu głównej bohaterki , pomimo felernego zakończeniu ona jak na kobieta była bardzo silna ja bym tak nie mogła ... Taaa, gadajcie , że to gniot ... Obejrzyjcie go na wielkiej plazmie w nocy będąc samemu jeżeli ktoś wtedy powie , że film to bzdura nie będę się sprzeczać .

ocenił(a) film na 5
AniaScene

13_latki zabijają,naprawdę niesamowite...

ocenił(a) film na 9
piotrekbuchnowski

Mi się podobało...

ocenił(a) film na 7
AniaScene

ja podobnie wyobrażałam sobie wszystko gdybym była to ja! ze względu na to że jestem bardzej waleczna nie pozwoliła bym ciąć ukochanego na pewno bym coś wymyśliła! ale tak czy siak sku.... młode takich jak miliony na ulicach

ocenił(a) film na 9
sieradzkamadzia

Oj taaak popieram w 100 % ;)

użytkownik usunięty
AniaScene

mnie ogólnie strasznie denerwują takie filmy jak "'eden lake'' czy ''strangers''.. rośnie we mnie zawsze taka okropna nienawiść do tych wszystkich rozpuszczonych bachorów. Nie wiem czy to dobrze/

ocenił(a) film na 9

Ja też xD miałam ochotę ich wręcz własnoręcznie pozabijać ;3 ale lubię te uczucie zdenerwowania lubię jak film wywołuje emocje już nie ważne jakie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones