PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5347}
7,3 45 578
ocen
7,3 10 1 45578
7,9 26
ocen krytyków
Ed Wood
powrót do forum filmu Ed Wood

O c h u j e ć można. I jeszcze serwer się jeb...

opoz

dokładnie! i tylko dlatego wole oglądać filmy na tvp.

ocenił(a) film na 9
opoz

Zgadzam się!! myślalam,że cholery dostanę przez te rekalmy!!! film był chyba z godzine dłuższy :|

ocenił(a) film na 10
opoz

absolutnie musze poprzez moich przedmowcow, film trwal kilkanascie minut i blok reklam z pieluchami lub podpaskami - po prostu zenada; ale coz sie dziwic tv4 to beznadziejna stacja.

ocenił(a) film na 8
opoz

W rezultacie chyba więcej było tych reklam niż samego filmu :-/

opoz

Polsat tez nie jest lepszy! Ostatnio mają nową modę - reklamy ) reklamy filmów ) i w miejscu gdzie powinien dalej leciec film znowu wstawiają reklamy! To paranoja normalnie! Teraz maja chyba najdłuższe przerwy! Popaprana stacja...

użytkownik usunięty
O_R_M_O_cat

gorzej jest chyba na Tvn, bo tam dają reklamy, potem reklamy filmow, znowu reklamy a potem film :/

ocenił(a) film na 7

Cieszcie się, że nie mieszkacie w Holandii. Tam na niektórych stacjach ,1,5 godzinny film leci 3 godziny. I nikt nie narzeka bo mają tak od wielu lat. My jesteśmy bardziej wrażliwsi.

ocenił(a) film na 10
de_Franco

nooo ledwo sie skończyła jedna to już druga... nie mogłam wytrzymać... myślałam ze zasne na tych reklamach

ocenił(a) film na 9
Loona_

Do tv4 można się przyzwyczaić (wkońcu podlega polsatowi) ale wytłumaczcie mi dlaczego nawet na Europa Europa już są reklamy? Podobno to miała być niekomercyjna stacja z dobrymi filmami...
A Ed Wood to film rewelacyjny:)

ocenił(a) film na 10
de_Franco

A co dopiero w USA. Włączyłam tam raz jakiś program i akurat leciało "Siedem". Była godzina 14.30. Ostatnie sceny filmu, akcja już na pustyni. Myślałam, że zaraz się skończy. Film trwał do 15. Oczywiście cudowne było 5 minut filmu z 10 minutami przerwy na reklamy :/

ocenił(a) film na 8
opoz

najgorsi są zdecydownanie tefałen!! stach pomyśleć co się będzie działo jak Władca Pierścieni poleci. Nie dość że z lektorem, reklamami powtykanymi przed najlepszymi scenami to jeszcze wersje nierozszerzone. MASAKRRRRRRA!!
i brawo dla Burtona za Eda Wooda. i podziekowania dla Burtona za całokształt.

użytkownik usunięty
Ronemund

TVN nie jest taki zły. Polsat ma dłuższe reklamy. Lektor w telewizji satelitarnej to już obowiązek. TVN pamiętam, dał kiedyś "Lśnienie" Kubricka z napisami.

Eh...Kubrick zażyczył sobie przed śmiercią żeby jego filmy nie były dubbingowane więc nie są.

Na TVP Pasja keidys była też z napisami.-też Mel sobie tego zażyczył.

Dubbing to zdecydowanie największy shit w tv.

opoz

Najgorsze gdy reklamy przerywają film w środku akcji, albo zdania, wtedy szlak człowieka trafia. Poza tym nie mogliby ustalić regularną dlugość tych reklam, żeby można w międzyczasie zająć się czymś innym i przyjść od razu na film, a tak musimy znosić reklamy persilów, purów i innych badziewi:/
Film choć miał trwać ok 120 minut, na tv4 trwał chyba ze 3 godziny łącznie z durnymi reklamami, choć przyznaję, że dla tak dobrego filmu warto się było poświęcić

użytkownik usunięty
opoz

nie wiem czy wiecie, ale stacje tv dostaja grubą forsę od jakiś firm za to, że zgadzaja się zareklamować ich produkt...

ocenił(a) film na 8
opoz

nie ma to jak nagrywarka ;D i problem z głowy z reklamami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones