PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648}

Dziwne dni

Strange Days
7,1 11 711
ocen
7,1 10 1 11711
7,6 10
ocen krytyków
Dziwne dni
powrót do forum filmu Dziwne dni

15 lat temu oglądany przeze mnie na video,teraz robi takie samo wrażenie.ścieżka dżwiękowa
rewelacja.mogę oglądać bez końca!

missi_2

Racja. W dodatku świetnie dobrali aktorów. Etatowy romantyk Ralph Fiennes idealnie pasuje do tego klimatu. Gdyby dali jakiegoś głupawego mięsniaka, trudno byłoby uwierzyć w jego problemy egzystencjalne. Plus dwie znakomite aktorki: piękna, zmęczona życiem Angela Basset i zblazowana Juliette Lewis.

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Dobrze napisane. Świetny Film.

Szarobure

Dokładnie, Fiennes świetnie się wpasował w swoją rolę, wyszło bardzo autentycznie. Juliette Lewis mega zaskoczenie- spokojnie mogłaby zrobić karierę muzyczną. Film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

KarMach_1985

Juliette Lewis akurat gra w jakimś zespole. Kariery wielkiej nie zrobiła, ale koncertuje :D

ocenił(a) film na 4
missi_2

Jak dla mnie ten klimat jest nieznośny i efekciarski. Wszystko dzieje się nocą, w hałasie i w tłumie - tak nie powinno się budować klimatu. Wiele scen jest niepotrzebnie wydłużonych, wiele innych przemilczanych. Rozczarowanie.

missi_2

Można by bez końca, gdyby nie "szkaradna" Lewis.

ocenił(a) film na 8
missi_2

Zgodzę się; film genialny, z mrocznym klimatem; ciemne stroje bohaterów, świetna gra aktorska, wszechogarniająca atmosfera niepokoju, ogólnie dobrze się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones