PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396403}

Dziewiątki

The Nines
5,9 6 051
ocen
5,9 10 1 6051
Dziewiątki
powrót do forum filmu Dziewiątki

Nie wiem za co ten film ma tak wysokoą ocene. To jedna wileka porażka. Jestem na ogół otwarty jeśli chodzi o filmy i tolerancyjny, nawet jeśli film jest troche ciekawy, lub poprostu przyjemny w odbiorze to oceniam go dobrze. Ale ten film to stracone 2 godziny mojego czasu. Początek obiecujący ale to jest kicha do kwadratu, ciagnie sie jak flaki z olejem, nic sie nie klei, nudy na pudy, w zasadzie do końca nie wiadomo o co chodzi z tymi 9-tkami, ma 4 czesci które łącza w zasadzie tylko aktorzy, ktorzy wcielaja sie w rozne role.

Wy dajecie mu 7 za to ze nie wiadomo o co chodzi? no badzcie powazni!!
Ten film oglada sie strasznie ciezko, caly czas czeka sie na jakies rozwiazanie cos co to polaczy w jakas sensowna całosc i gooowno, jedynie głowa mnie rozbolała. Jedyne co udało mi sie wymyslic to to, że te scenki to byly jakby kolejne wersje swiatow stworzonych w grze THE SIMS, a tym Bogiem jest gracz ktory stwarza sobie swiaty i jedna mylsa moze je zniszczyć.

Nie polecam z całego serca!!

ocenił(a) film na 8
Tomcast85

ee tam film wcale "trudny" nie jest, wszystko jest w nim elegancko wytlumaczone, a w swietle zakonczenia wszystkie czesci sie ladnie lacza wiec nie wiem po co tak pienisz..;)

a ze Ci sie nie spodobal to moge zrozumiec, ja np po trailerze nastawaialem sie na cos bardziej mrocznego.
p.

ocenił(a) film na 2
adorian19

No ok za debila sie nie uważam ale ten film na prawdę był dla mnie bezsensowny. Może napisz mi jeśli możesz co tam było podane na tacy? Ze on był 9 czyli miał większą moc niż inni ludzie? No ale co z tego, skoro nie miał świadomości tej mocy? Widzisz lubię jak po obejrzeniu filmu mam chwile refleksji, ze film ma jakieś przesłanie, jednak jedyna myśl jaka mi przyszła do głowy po tym filmie to oddajcie mi moje 2 godziny ;)
Nawet jeśli film ma coś wspólnego z Simsami to pomysł nawet dobry ale co on ma wnośić, zbytnie zaangażowanie gracza w gre, czy jak?

ocenił(a) film na 1
Tomcast85

Zgadzam się na całej rozciągłości...
Zła jestem o stracony czas... o to, że nic ten film w moje rozmyślania nie wniósł... Na całe szczęście nie oglądałam go w kinie, bo chyba krzyczałabym z wściekłości... w domowym zaciszu odchodziłam od ekranu kilka razy... Film się wlecze, on nie jest "niejasny", on od początku drugiej "części" jest po prostu do bani... gołym okiem widać brak jakiegokolwiek pomysłu na kontynuację tego, co działo się w pierwszej "części", która zapowiadała się ciekawie...
Totalne dno i wg mnie 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones