PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565637}

Dziewczyna z tatuażem

The Girl with the Dragon Tattoo
7,7 325 485
ocen
7,7 10 1 325485
7,2 37
ocen krytyków
Dziewczyna z tatuażem
powrót do forum filmu Dziewczyna z tatuażem

Oczywiście chodzi mi o tę scenę gdy gość założył tej dziewczynie kajdanki,przypiął ją do łóżka za ręce i nogi a później zrobił swoje.

Znawca kina

Ja miałam podobnie oglądając szwedzką wersję. Niestety nie znalazłam tam ANI JEDNEJ sceny, która mogła mi w jakikolwiek sposob wynagrodzić te męczarnie. Za to Dziewczyna z Tatuażem moim zdaniem prefekcyjna.

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

te słowa swiadcza tylko o tobie a ta idiotka poniżej nie bardzo chyba cie zrozumiala. Winszuje wam obu. Braaawoo

megakruker

Idiotów poszukaj w swojej rodzinie, pajacu. Czego niby nie zrozumiałam? Zrozumiałam, że autorowi nie podobała sie Dziewczyna z Tatuażem, którą ja uważam za rewelacyjny film. Za to wcześniejszej wersji szwedzkiej nie trawię i nie było w niej ani jednej sceny, która mogłaby mi wynagrodzić czas stracony na jej obejrzenie - to raczej ty masz problemy ze zrozumieniem kilku prostych zdań.
Autor prowokacyjnie napisal, że jedyną ciekawą sceną w DZT była scena gwałtu - jego problem, co kto lubi. Nie rozumiem po co od razu wyjeżdżasz z inwektywami i sam pokazujesz jaki z ciebie koncertowy idiota.

Znawca kina

Widać filmów na swoim poziomie powinieneś szukać jedynie wśród jednego gatunku. I nie mam tu na myśli trillerów. A następnym razem jak nie będziesz miał tyle ambicji by obejrzeć film do końca to błagam, zamilcz. Brak przyjaciół to naprawdę nie powód, aby o wszystkich swoich porażkach pisać w internetach.

scady

Nabierz choć troszeczkę ogłady i zaprzestań wycieczek personalnych pod moim kierunkiem.

Znawca kina

pod moim adresem raczej powinno być ale to nieważne,najważniejsze jest to,ze jak ktoś nie ma argumentów do dyskusji to wdaje się właśnie w takie pyskówki,obrażanie,złośliwe docinki itp.

Znawca kina

Ale co prawda, po prawda. Nie należy oceniać filmu, ktorego się nie obejrzało a już na pewno nie na forach filmowych.
Moim zdaniem Dziewczyna z Tatuażem to rewelacyjny film, w końcu reżyserował Fincher - świetny reżyser i to widać.

Kamilla_mak

Nie obejrzałem całego więc oceny nie wystawiłem,to normalne.Jedynie skomentowałem....

Kamilla_mak

to trzeba jesc zakalca do konca ,zeby wiedziec ze ciasto nie wyszlo?

Znawca kina

Zanim zaczniesz wymagać argumentów najpierw sam jakieś podaj. Bo tak jak ktoś wcześniej napisał, samo fakt, że podniecasz się sceną gwałtu świadczy tylko i wyłącznie o tobie. A sam film jest obiektywnie nieprzeciętny. Jeśli chodzi o mnie to jeden z lepszych w ostatnich latach.

Znawca kina

Wybacz, ale wniosek sam się nasuwa. A ostatnie zdanie było stwierdzeniem ogólnym, a nie pod twoim adresem, jeśli nie zauważyłeś. Poza tym mam prawo wyrażać swoje zdanie na temat zachowania osób, które komentują filmy, których nie obejrzały. I pokaż mi choć jedno słowo, którym cię obraziłam, bo jakoś nie zauważyłam takowych.

scady

To nie było żadne stwierdzenie ogólne tylko było to ewidentnie pod moim adresem więc nie świruj pawiana i nie udawaj Greka bo nie jesteśmy w Grecji.Masz 27 lat a zachowujesz się jakbyś miała 15.

scady

No i co dziewczynko,zatkało kakao ? Następnym razem jak nie będziesz miała argumentów by porozmawiać o filmie to błagam, zamilcz.

ocenił(a) film na 5
Znawca kina

film przeciętny w mojej ocenie, ale może dlatego, że przeczytałem książkę i widzę brak wielu wątków, które nadawały świetny klimat książce. i niestety dość liczne i mocne sceny erotyczne nie bardzo wg mnie zastąpiły to. choć film da się obejrzeć bez większych problemów :)

Znawca kina

wymęczyłem swoje oczy do połowy twojego postu, dobrze ze te meczarnie wynagrodzily mi posty stwierdzajace jakim jestes debilem

jasiu1985

Dlaczego mnie obrażasz i zachowujesz się w sposób chamski i prostacki ? Gdzie cię tego nauczyli ? w domu czy w szkole ? Pamiętaj,że brak kultury osobistej nie jest powodem by się tym publicznie chwalić.

Znawca kina

Nie no powiedz ze zartujesz... chamstwa nauczyl mnie internet i takie prostaki jak ty, którzy najpierw obrazaja innych, a potem sami sa zaskoczeni jak ktos ich obraza, typowy internetowy kali...

jasiu1985

Ja nikogo nie obrażam,gdyż cechuje mnie bardzo wysoka kultura osobista,której ty nie posiadasz.Jeśli uważasz,że kogoś obraziłem to bardzo proszę,żebyś mnie zacytował.

Jeśli zaś chodzi o to,że nazwałeś mnie debilem to była to obraza nadzwyczajna,ale wybaczam ci,potrafię okazać miłosierdzie,nie mam z tym problemu.Zastanawia mnie tylko dlaczego obrażasz ludzi w internecie? Może dlatego,że w życiu realnym dostajesz po dupie i musisz gdzieś to sobie odbić ?

Znawca kina

Moze to co napisałeś nie jest obraza? :
"No i co dziewczynko,zatkało kakao ? Następnym razem jak nie będziesz miała argumentów by porozmawiać o filmie to błagam, zamilcz."

Jeżeli ciebie cokolwiek cechuje to na pewno cwaniactwo i krętactwo internetowe, takich słów nikt kulturalny nie kieruje w stronę kobiet, ani chyba w żadną inną stronę... i czemu tak nagle zmieniłeś ton wypowiedzi? Ą ę bułkę przez bibułkę. Nie jestem tu żeby kogokolwiek bronić ani atakowac bo każdy na takiej stronie powinien robic to sam, a scady też nie przebierala w słowach. Gdybyś nie napisał że jestes taki kulturalny to moze i byłby remis, a tak post o kulturze osobistej strasznie kontrastuje z tym co wyżej wkleilem. Odpisz tylko co o tym myślisz, kończąc dyskusje bo juz mnie temat znudził.

jasiu1985

Konkretnego słowa obrażającego nie dostrzegam,jednakże muszę przyznać,że pisząc te słowa niestety zniżyłem się do bardzo niskiego poziomu rozmówczyni,mój błąd.W porównaniu z nazwaniem kogoś debilem to jednak niebo a ziemia.

Jeśli to internet nauczył cię chamstwa to może wyłącz komputer i zacznij czytać książki.Akcję odchamiania czas zacząć,na to nigdy nie jest za późno.

Znawca kina

Na poziom wypowiedzi pozostałych osób mógłbyś co najwyżej się wznieść. A nie bez obaw - to ci nie grozi.

Nexov

Jeśli ktoś nazywa kogoś debilem i jego poziom wypowiedzi jest według ciebie wyższy to gratuluję.

Znawca kina

Naturalnie, że jest wyższy. I nie redukuj tego do jednego słowa "debil" gdyż całą ripostę ujął dość ironicznie w stosunku do twojego kretyńskiego tytułu tematu. To cecha charakterystyczna ludzi inteligentnych i wykształconych.

Nexov

Człowiek inteligentny i wykształcony nie obraża innych bez powodu.Takie prostackie zachowanie kojarzy się raczej z ludźmi z niższym wykształceniem.

Znawca kina

Ciebie nie obrażają bez powodu.

Nexov

a co to był za powód ? taki,że napisałem,że film mnie nudził ale podobała mi się jedna scena ? Z takiego błahego powodu trzeba od razu atakować drugą osobę ? Wyraziłem tylko swoją opinię i swoje odczucia dotyczące filmu,nic więcej.Nikogo nie obraziłem,nie sprowokowałem,nie użyłem wulgarnych słów...prawda jest taka,że jeśli ktoś szuka zaczepki to zawsze ją znajdzie i jakiś pretekst sobie zawsze wymyśli....pełno jest takich "odważnych" użytkowników w internecie...teraz pytanie dlaczego to robią ? bo czują się sfrustrowani własnym codziennym życiem w którym na co dzień dostają po dupie ? bo taka jest ich ulubiona rozrywka ? nie wiem.

Znawca kina

Dobra widzę, że nie zrozumiesz. Tak jak i tam niżej to i tu również.. żegnam.

Znawca kina

no ja dluzej wytrzymalam, odpadlam gdy zostalo 20minut do konca, i g* mnie obchodzi jak sie to skonczylo :-)

potente

ja to bym te 20 minut wymęczył ale nie dałem rady dotrwać tak długo.Jeśli po godzinie film się jeszcze nie rozkręcił to kiedy ma się rozkręcić ? 5 minut przed końcem ? To jest jeden z najbardziej przereklamowanych filmów w ostatnich latach.

Znawca kina

no ja przy tym zasnelam, wiec rady nie dalam, kto wie moze swiadomosc zaczynalam trocic troche wczesniej, ;-)

Znawca kina

Takimi komentarzami powinien zająć się prokurator. Jesteś zboczonym wykolejeńcem.

markymark1987

"Znawcakina" to w ogóle ma jakieś problemy ze sobą, widać to po całej powyższej dyskusji. Proponuję już mu nie odpowiadać, to może skończy się temat i gość zrobi coś pożytecznego - wyjdzie z psem na spacer albo śmiecie wyrzuci. Aż wstyd, że taki temat jest na topach.

scady

Jak ktoś nie ma argumentów do dyskusji to ma dwa wyjścia:wycieczki personalne pod adresem rozmówcy lub zakończenie dyskusji.

Znawca kina

I wciąż nie rozumiesz. Jedyną osobą, która nie podała ani jednego argumentu jesteś ty. Każdy inny ci wprost uzasadnia czemu jesteś lekko "skrzywiony". Ty natomiast nie uzasadniasz swojego zdania tylko używasz stwierdzeń. Tak więc zanim zaczniesz pouczać innych najpierw sam się doucz na czym polega rzetelna wymiana zdań i ogólna dyskusja.

Nexov

"Jedyną osobą, która nie podała ani jednego argumentu jesteś ty"

Poważnie ? czyli według ciebie użytkowniczka "scady" podała jakiś argument...jakbyś mógł go znaleźć i zacytować byłbym wdzięczny....

Znawca kina

Ty jesteś twórcą tematu geniuszu,. więc od ciebie wymaga się ich w pierwszej kolejności by móc o coś zaczepić. Jednak ty tylko wciąż udowadniasz, że jesteś trollem.

Nexov

Więc nie pisz głupot,że jestem jedyną osobą,następnym razem zanim coś napiszesz to się zastanów kilka razy...

Jakie chcesz argumenty ode mnie ? Mogę napisać tylko tyle,że do momentu tej sceny w filmie nie działo się absolutnie nic co mogło by zasługiwać na jakiekolwiek pochwały.

Znawca kina

Nie kolego, to ty się zastanów zanim zaczniesz bredzić farmazony. Zakładasz temat i już na wstępie (i to w jednym zdaniu) utwierdzasz wszystkich odbiorców w przekonaniu, że masz mentalne dysfunkcje. Jakie argumenty? Hmm pomyślimy... może jakiekolwiek? Zapewne będzie to dla ciebie ogromnym zaskoczeniem, ale wszak taka jest funkcja forum - wymiana argumentów.
To, że w filmie nie działo się "nic co by zasługiwało na pochwałę" to jedynie twoja opinia i co najistotniejsze w ogóle nieuzasadniona. W kolejnych postach są tylko słowne utarczki i przepychanki z innymi gdzie zachowujesz się niczym niedorozwinięty szczeniak. Na takiej samej podstawie mogę stwierdzić, że ty nie napisałeś absolutnie nic co by wzbudziło inną reakcję niż litość. Różnica jest natomiast taka, że ja mam w tym wypadku rację podpartą merytoryczną analizą twojego pierwszego zdania, które klasyfikuje cię na poziomie średnio rozwiniętego orangutana bądź pospolitego dresa.
Jeśli piszesz, że nie zasługuje na pochwały to idąc logiczną drogą dedukcji i przestrzegając obowiązujących zasad argumentacji masz za zadanie wyjaśnić dlaczego a nie wymagać tego od innych.
Prezentujesz postawę rasowego i klasycznego trolla (którym zresztą jesteś) a w stosunku do takich nie ma tolerancji. Także nie dziw się, że każdy cię potraktował w taki a nie inny sposób. W pełni na to zasłużyłeś.

Nexov

"niedorozwinięty szczeniak"
"klasyfikuje cię na poziomie średnio rozwiniętego orangutana bądź pospolitego dresa"

Widzę,że przezwiska i prostackie zachowanie to twoja specjalność.Oczywiście możesz w ten sposób prowadzić dyskusję,ale nie ze mną bo to nie mój poziom.Nabierz trochę ogłady i wtedy się zgłoś do dyskusji.

PS Braku szacunku do drugiej osoby nauczyli cię w domu czy w szkole ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nexov

Potrafisz tylko prowokować i obrażać.I ty chcesz dyskutować na argumenty ? Nie ośmieszaj się.

Znawca kina

"Nie ośmieszaj się."

Nie śmiałbym cię naśladować.

Nexov

Nie dotrzymujesz słowa bo w poprzednim poście się pożegnałeś.

markymark1987

he he he dobre !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones