PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796891}

Dziewczyna we mgle

La ragazza nella nebbia
6,9 37 275
ocen
6,9 10 1 37275
5,9 14
ocen krytyków
Dziewczyna we mgle
powrót do forum filmu Dziewczyna we mgle

Szukam gustopodobnych!

ocenił(a) film na 9

Jeśli wysoko oceniasz ten film, zapraszam do znajomych, być może odnajdziemy u siebie ciekawe pozycje mniej znane dla ogółu.

ocenił(a) film na 6
wmbco

Polecam Contratiempo.

ocenił(a) film na 8
icenumerocinq

Widzialam! Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 10
marekwilk_pn

Też mocno polecam Contratiempo, choć akurat miałam tego pecha, że dość szybko domyśliłam się co i jak. Ale i tak warto!

ocenił(a) film na 10
OhMySweetFreya

O czym, tak w skrócie?

icenumerocinq

Które? Angielskie, hiszpańskie czy meksykańskie?

ocenił(a) film na 6
perun_6

Contratiempo (2016)

icenumerocinq

TAK MAŁ0 LUDZI GO DOCENIA.SUPER.JESTES W MOIM GUSCIE.

icenumerocinq

O tak, extra film!!

icenumerocinq

ZAJEFAJNY FILM. DOSKONAŁY.

ocenił(a) film na 8
wmbco

Polecam: La cara oculta, Tajemnica Marrowbone

ocenił(a) film na 9
Morus_filmweb

Tajemnica Marrowbone - tego nie znałem. Dziękuję.

ocenił(a) film na 7
wmbco

Oj, możesz się przejechać - wybitna słabizna bazująca na kliszach. Contratiempo owszem - bardzo dobre.

ocenił(a) film na 9
Bokciu

Zaskoczyłem się pozytywnie.

ocenił(a) film na 8
wmbco

'Wizyta Inspektora' POLECAM 100/10 dla mnie najlepszy życia :)

ocenił(a) film na 9
MimiSensible

Dziękuję, faktycznie rewelacyjny film. Kto nie widział koniecznie powinien jeśli lubi filmy inne i zagłębiać się w intrygę rodem z Brytanii XX wiecznej.

ocenił(a) film na 7
wmbco

Polecam "Zniknięcie" z 1988r dosyć mało znany film

ocenił(a) film na 9
serruh

Poluję na niego szczerze mówiąc. Ale widziałem tylko nowsza wersję.

ocenił(a) film na 7
wmbco

Jest do obejrzenia w necie :)

ocenił(a) film na 9
wmbco

Znalazłem na youtubue.

wmbco

koreańska zagadka zbrodni 2003, Siedem dni 2007, teza 1996, Stare grzechy mają długie cienie (2014), Duże złe wilki (2013), Odkupienie (1999)

ocenił(a) film na 9
kolo_103

Dziękuję. Dwóch pierwszych nie widziałem z powodu, iż jakoś kinem azjatyckim nigdy się nie interesowałem. Odkupienie muszę sobie przypomnieć, oglądałem dawno temu. A resztę widziałem, tylko Duże złe wilki oceniam na mniej niż bardzo dobry, hiszpańskie kino rewelacja!

wmbco

Moim zdaniem warto sie zainteresować azjatyckimi kryminałami/thillerami. W zagadce zbrodni doskonałe zakończenie jedno z lepszych jakie widziałem w tego typu filmach. Dodałbym jeszcze Mong-ta-joo (2013) do końca trzyma w napięciu. Przypomniałem sobie jeszcze o Remedium 2014 produkcja belgijska jedynie zakończenie było takie sobie ale mimo wszystko warto.

ocenił(a) film na 9
kolo_103

Pewnie masz rację. Próbuję i próbuję, może się uda. A co do ostatniego, to dla mnie belgijska rewelacja!

ocenił(a) film na 9
wmbco

Popieram przedmówcę. Azjaci w gatunku mocnej, konkretnej i klimatycznej sensacji wymiatają! Zwłaszcza Koreańczycy.

ocenił(a) film na 9
michal.2907

Wiesz co mówisz, oceniłeś ponad 50 filmów z tego kraju.

ocenił(a) film na 9
wmbco

Mniejsza o to. Tam, gdzie zachodni twórcy zjedli własny ogon, tam Azjaci wciąż mają pomysł, jak pójść dalej. Zagadki zbrodni, Ujrzałem diabła, Old boy, Słodko gorzki świat, Infernal affairs, Lament, Służąca... i wiele innych. Wielu białych może mieć problem z charakterystycznym azjatyckim sposobem mówienia. Przyzwyczaj się do tego, a potem podziwiaj wspaniałe filmy :)

michal.2907

Lament... Chyba mnie nawet osaczył w pewnym sensie i na pewno podsycił ciekawości kina azjatyckiego.

ocenił(a) film na 9
midakada

Tytuły do zaspokojenia ciekawości wymieniłem w poście powyżej :)

michal.2907

Widziałam.
"Se, jie".

kolo_103

Hej gdzie oglądałeś film Mong-ta-joo, po twojej rekomendacji chcę go obejrzeć :-) ale nigdzie go nie ma ..

fanzlalka

był swego czasu na jakies stronie z napisami teraz widze ze napisy pl są ale filmu nie moge znależć oprósz chomika

kolo_103

dzięki za odpowiedź, oo o chomi..ku nie pomyślałam ...już mam

kolo_103

Kino koreańskie ma filmy na bardzo wysokim poziomie,polecam ,są jakby inaczej "skrojone" ,zawsze zaskoczy,wprowadza w głebokie zamyślenia,jest niepowtarzalne

wmbco

Też polecam koreańskie produkcje. Np Sa-i-ko-mae-teu-ri

ocenił(a) film na 8
wmbco

Jeśli spodobały ci się azjatyckie klimaty, to polecam Confession of Murder z roku 2012 oraz remake z roku 2017, oba trzymają poziom. Tutaj całkowicie zgadzam się z kolo_103. Azjaci w sposób genialny kręcą kryminały/ thrillery, właściwie to dzięki ich produkcjom pokochałam te pierwsze, wcześniej kryminały omijałam szerokim łukiem, teraz jestem ich fanką. Na uwagę zasługuje również Hide and Seek z roku 2013.

ocenił(a) film na 9
kolo_103

Korekta, Zagadkę zbrodni jednak widziałem ;) Plakat mnie zmylił. Dobry film.

ocenił(a) film na 9
kolo_103

Siedem dni, hm, bardzo niepokojący obraz, odrażający. Ale lepszy od http://www.filmweb.pl/film/7+dni-2010-497039 o tym samym tytule.

wmbco

możesz powiedzieć o jaki tytuł chodzi?? zainteresowało mnie to :-)

wmbco

A co powiesz na Remedium?

ocenił(a) film na 9
Tomasz_609

Rewelacyjny film, ale nie dla każdego, nie dla wrażliwych ....

wmbco

El Cuerpo
Trance 2013
Predestination
La Migliore offerta

ocenił(a) film na 9
rafkrool

Nie wierzę w przypadki. Moment wcześniej myślałem o drugim filmie z wymienionych, to bardzo interesujący i wciągający obraz, a zarazem przerażający od kości.
Nie widziałem tylko ostatniego w sumie może zaraz to nadrobię. A tak to rewelacyjne tytuły wrzuciłeś, oglądałem te filmy po kilka razy.

wmbco

http://www.filmweb.pl/film/Labirynt-2013-507169

wmbco

http://www.filmweb.pl/film/Mudbound-2017-768972

ocenił(a) film na 9
rafkrool

To do obejrzenia. Wysoka ocena i prawie 80% w moim guście. Hm. Dziękuję.

wmbco

Gniazdo ryjówek

rafkrool

belgijski film głowa byka - mocny i konkretny no i dzięki za rekomendacje powyżej ... już coś znalazłem

formalina_2

Brimstone (2016)

ocenił(a) film na 9
rafkrool

Dla mnie 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones