PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544627}
6,5 85 558
ocen
6,5 10 1 85558
3,8 4
oceny krytyków
Dziewczyna w czerwonej pelerynie
powrót do forum filmu Dziewczyna w czerwonej pelerynie

1/10

ocenił(a) film na 1

Gówniany film dla nastoletnich kretynów

ocenił(a) film na 1
sylwester_3

Film to totalna masakra, jak chcecie sobie zepsuć całkiem przyjemny dzień to możecie obejrzeć. Plusów nie dostrzegłem, może po prostu wybredny jestem. Z zasady nie oceniam filmu jak nie obejrzę całego, a w tym przypadku przez 3/4 jego trwania tylko marzyłem o tym aby go wyłączyć. Prędzej odciąłbym sobie rękę niż przyjął choćby za darmo bilet na podobny seans. W skrócie: nie polecam. kolejne 1/10 ode mnie
Pozdro :)

ocenił(a) film na 3
luk2005

Zgadzam się. Oczekiwałam fajnego, nowego spojrzenia na tę baśń ale zawiodłam się niesamowicie. Film powalił mnie swoją bezgraniczną durnotą. Stanowczo nie polecam. chyba że masochistom.

ocenił(a) film na 10
miska25

Hahahahahahahah ale głupki piszą takie komentarze lol!!!

ocenił(a) film na 10
klytus

Czytając wasze komentarze zastanawiam się czy oglądaliście ten sam film, bo tymi waszymi na prawdę durnymi i nieprzemyślanymi komentarzami pewnie skutecznie zniechęcacie niejędną osobę,która spokojnie mogłaby to obejrzeć. Nie mam pojęcia czego oczekujecie od filmu,ale mam wrażenie że czytam opinie zgorzkniałych palantów.Jak wiadomo są róźne gatunki filmowe a jak nie potraficie tego zrozumieć polecam powrót do niemych kreskówek być może one na nowo pobudzą waszą wyobraźnię.

ocenił(a) film na 7
klytus

Zgadzam się z poprzednikiem ...
nie wszyscy mają taki sam gust, ale nie potrzebnie zniechecac innych (może im akurat przypadnie do gustu)
jeśli nie lubcie takiej tematyki filmów to można po prostu nie oglądać i tyle ....

ocenił(a) film na 5
Jay_D

Nie tyle chodzi o tematykę filmu, co o sam film. Mnie nie porwał i Gary Oldman nie uratował tego filmu. Ogólnie sama historia została opowiedziana dosyć chaotyczne z nadzieją, że nikt nie będzie wnikał. No i Shiloh Fernandez i Max Irons jako średniowieczni modele z włosami na żel... Sorry, zbyt naiwne.

ocenił(a) film na 7
knoxville_fw

Hmm każdy ma inny gust ;d
Ale fakt z tym żelem na włosach lekka przesada xd

Jay_D

Film po prostu słaby i tyle. 3/10

Jay_D

ale od tego jest forum, zeby wypowiedziec swoje zdanie, a jesli wiecej jest opinii negatywnych, to wniosek jest prosty...

ocenił(a) film na 7
makak84

Więcej negatywnych opinii jest zapewne z tego względu, że Te osoby którym film się nie podobał za wszelką cenę muszą to oznajmić wszystkim, i tak jest w przypadku wielu filmów. Jeżeli komuś się film podobał to przeważnie wejdzie, oceni, poczyta komentarze i da sobie spokój. Średnia ocena chyba bardziej świadczy o tym czy film jest dobry czy nie.

Poza tym dopatrywanie się realizmu w filmie fantasy też jest trochę bez sensu, jak to miało miejsce w niektórych postach kilku tematów (gadający wilk, za licho ubrani jak na zimę, "wystrojone" postaci). Równie dobrze można się czepiać lwa z "Opowieści z Narnii" :P , i innych szczegółów w wielu filmach.

Osobiście, jeżeli uważam że film nie spełni moich wymagań, to go nie oglądam. Czasami nie mogę być tego pewien, ale jeżeli lubię jakiś gatunek i po "opisie" (jakimś info) wnioskuje ze może być ok, to wtedy poświęcam swój cenny czas i oglądam taki film. Tak też było i w tym przypadku. Film może nie najwyższych lotów, ale jak najbardziej wart polecenia. Scena z gadającym wilkiem, i niektóre ujęcia jak by to wilk obserwował otoczenie, są bardzo dobre i sprawiają że film jest trochę "mroczny" (mógł by być trochę bardziej, nom ale ok).

Dam 7/10, ponieważ po obejrzeniu tego filmu jestem zadowolony , i na pewno zapamiętam go na dłużej.

graba8503

Gówniany film i tyle, I tak debile będą się prześcigać w komentach temu się pdobał bo na IQ na poziomie wiewiórki albo mniejsze i bedzie wciskał na siłe swoje zdanie i .... DURNIE. Nauczcie sie szanowac czyjes zdanie bo zachowujecie się jak faszyści

janek273

Tak tak, wyzywasz ludzi od durni a sam chcesz aby szanować twoje zdanie. Zamiast startować ze swoimi przemyśleniami w miejscach publicznych zrób to do czego jesteś stworzony (czyt. załóż worek po ziemniakach i na czerep i perdolnij nim parę razy w kaloryfer).

ocenił(a) film na 2
esuzu

do dupy z tym badziewiem szkoda czasu i nerów na te pseudoprodukcje !!

janek273

Ty to chyba z Pisu jesteś :))

ocenił(a) film na 1
sebawasik

Mam lepszy tytuł do tego czegoś.
Dziewczyna w Paranormal activity.
:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones