PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113314}

Dzielny mały toster

The Brave Little Toaster
7,6 10 004
oceny
7,6 10 1 10004
Dzielny mały toster
powrót do forum filmu Dzielny mały toster

Data powstania "Dzielnego małego tostera" jest zbieżna z latami mojego dzieciństwa. Także i dlatego doskonale pamiętam tą kapitalną bajkę, którą obejrzałem jako dziecko dziesiątki razy na kasecie VHS. Być może także sentyment przeze mnie przemawia, niemniej z lekkim wzruszeniem przywołuję sobie zawsze ten tytuł. Bardzo ciepła i niezwykle pouczająca historia, o przyjaźni, przywiązaniu, poświęceniu i tęsknocie. Takich animacji dziś już się nie robi, to wspaniałe, że przyszło mi dorastać w latach powstania i świetności tak znakomitego dzieła dla najmłodszych, bez choćby chwili namysłu: musi być 10 na 10!

euro2012

Ja też żałuję, że już nie robią takich bajek. Mogli by je jakoś przemieszać z tymi "nowocześniejszymi" i było by ok. Dobrze że przynajmniej dużo ich powstało to można sobie obejrzeć jakieś archiwalne.... Ta bajka mocno na mnie wpłynęła, do tej pory sam sentyment do różnych przedmiotów i jakoś patrzę na świat inaczej, co bardzo mnie cieszy.

użytkownik usunięty
euro2012

Kocham Cię! :D

ocenił(a) film na 10
euro2012

Moje dzieciństwo skończyło się właściwie nie tak dawno, ale zgodzę się z euro2012 - myśl o tej bajce przywołuje u mnie ciepłe wspomnienia z tych cudownych minionych lat :)

ocenił(a) film na 10
euro2012

mam to samo zdanie, bajka jest cudowna i również przywołuje we mnie takie emocje :)

ocenił(a) film na 10
euro2012

Klasyczny film Disneya.

ocenił(a) film na 10
euro2012

Ciezko sie nie zgodzic, ta bajka ma po prostu ten 'smak' ktory sie czuje, gdy oglada sie ja (po latach) juz chyba po raz 20ty ;) tez za dziecka katowalem tego VHSa, a zwlaszcza sceny na zlomowisku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones