PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105748}

Dziedzic maski

Son of the Mask
3,6 10 885
ocen
3,6 10 1 10885
1,0 2
oceny krytyków
Dziedzic maski
powrót do forum filmu Dziedzic maski

Powiem krótko - staram się dawać szansę nawet potencjalnie najgorszym shitom, z nadzieją, że może pod koniec coś się rozwinie. Tym razem spasowałem - coś takiego nie miało prawa być nakręcone ! Nie dałem rady zdierżyć tego czegoś do końca i dałem spokój w pięćdziesiątej minucie - Dramat kompletny ! Omijajcie albo traćcie czas !

ocenił(a) film na 1
Batman_7

Zgadzam się z Batmanem. Po jakiego licha wogole takie filmy kręcic

djgregor85

Jest źle a nawet źle. Ta sztywna zielona gęba rysownika mnie dobiła. Nie ma w spojrzeniu psychola z jedynki, żadnego zapamiętania. Wygląda tak jakby nieudacznikowi pomalowano twarz na zielono - ot i cała metamorfoza.. Jestem w trakcie oglądania w TV i boję się co zrobią z dzieciakiem..

UzjelDrl

No i tak jak myślałem - tatuś-maska chory na petryfikację gęby a dziecko to ofiara animacji komputerowej. Trudno żeby maluch był realistyczny więc po co w ogóle się za coś takiego zabierać? Może przyzwoiciej by to wyglądało gdyby po prostu zrobili film animowany.

UzjelDrl

Masakra. Chyba muszę przestać oglądać TV - najpierw Kobieta-Kot, teraz to... Po takiej dawce shitu trzeba się będzie solidnie odtruwać. Film ani familijny, ani dla dzieci, ani dla dorosłych. W najlepszym razie dla opóźnionych w rozwoju, ale nawet im powinno się puszczać coś, co rozwija. 1/10.

maxim_5

Współczuję miłej aktoreczce jaką jest Traylor Howard zagrania w takim filmie. Żenua od początku do końca.

ocenił(a) film na 1
Batman_7

zgadzam sie w 100% żenada, żenada i jeszcze raz żenada nie mogłam tego oglądać bo to było tak nudne i przewidywalne ze brak mi słów. Większego gniota chyba nigdy nie oglądałam.

ocenił(a) film na 1
Batman_7

Faktycznie, dzisiaj starałem się przebrnąć przez ten film i stwierdzam, że to jakiś pieprzony kit:P

maciek_lesiak

aż muszę użyc tego słowa: Kurwa! kto na to wogóle kase wyłożył?! masakra już pierwsza scena z Lokim w tym muzeum kiedy zaczął strzelac do strażników pokazała jaki ten film będzie...ehh tylko szkoda,że znów jakieś pajace żerują na sukcesie "jedynki" która była dobrym kinem rozrywkowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones