PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=912}

Dzieci niebios

Bacheha-Ye aseman
8,0 9 703
oceny
8,0 10 1 9703
8,0 8
ocen krytyków
Dzieci niebios
powrót do forum filmu Dzieci niebios

Wspominając film "Dzieci niebios" jakoś tak intuicyjnie skojarzył mi się on z polskim
serialem "Do przerwy 0:1". Paragon tak samo jaki i Ali ma ogromne zacięcie sportowe. Obaj
muszą się zmagać z okrutną rzeczywistością, która przerasta ich dziecięce marzenia i
możliwości.Obaj pochodzą ze środowisk które mogą wypaczyć "młodego ducha" . Czasami
tylko łut szczęścia decyduje że ich losy potoczyły się tak a nie inaczej.Dla mnie film bez
zająknięcia.Warto...

"Spójrz, bracie, choć raz, trzeźwo na świat,
Ceń nauki wszystkie, jeśli masz ambicje,... " frag. piosenki z serialu "Do przerwy 0:1"

Abazur1

świetna zachęta do obejrzenia "Dzieci niebios".

"Przygoda, przygoda, każdnej chwili szkoda, świat jest piękny czy go znasz?"

ocenił(a) film na 9
kochamfilmy

"Otwórz oczy patrz! Ootwórz oczy patrz.....lalalala... :)
:Dzieci niebios" to przepiękny film, ale ma jedną wadę. Nie mogę zapamiętać tytułu, a kiedy słyszę tytuł, nie widzę obrazu. To samo było z filmem "Człowiek w ogniu" - chociaż film z innej półki. Dopiero po trzykrotnym obejrzeniu go w kinie. udało mi się skojarzyć tytuł z obrazem. Czyli, jak z tego wynika, czeka mnie jeszcze kilka razy przyjemność oglądania "Dzieci niebios"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones