PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=44}

Dzień zagłady

Deep Impact
6,6 35 549
ocen
6,6 10 1 35549
5,4 8
ocen krytyków
Dzień zagłady
powrót do forum filmu Dzień zagłady

Moim zdaniem...

ocenił(a) film na 8

film jest inny niż wszystkie ponieważ nie kończy się dobrze dla ludzkości tak jak się planuje na początku filmu, nawet za cenę życia ofiar... dlatego myślę że jest to bardzo fajny film gdyż wyróżnia się tym, ale sądze że nie powinno się go porównywać z Armadegon'em ponieważ to zupełnie inna historia choć tak podobna... Armagedon to film gdzi ucierpi tylko kilka osób i ich rodziny z tego powodu a Dzień Zagłady to film który zdarzenia mogły by się zdarzyć w realnym świecie, takie same zachowanie rządu i ludzkości.... jestem przekonana że my czyli ludzie potraktowalibyśmy to że za rok możemy nie istnieć tak samo jak w tym filmie tzn. byśmy się cieszyli, biesiadowali itp. byśmy zakładali że wszystko bedzie ok! a nikt nie pomyśli że moze się cos nie udać... niestety życie ma dwie strony... trzeba się liczyć z najlepszą i z nagorszą stroną.... tyle razy jak to oglądałam tyle razy się popłakałam... oczywiście na Armadegonie też ale uważam że Dzień zagłady jest bardziej realistyczny...

ocenił(a) film na 4
dziewiona

A mi sie nie podobał. Wole Armagedon pomino, że ginie tam głowna postać czego bardzo nie lubie. W tym filmie zginęło wiele osób, co moze niby jest bardziej realne, ale mimo tego film mi sie nie podobał. Film uważam, że był dość nudny i próby podniesienia napiecia miał niby spowodować wypadek na początku filmu, chłopak który najpierw zostawia zone, a potem po nią wraca, czy tez jak uciekał przed falą na motorze. To bylo fatalne. Ocena 4\10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones