PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 235
ocen
4,8 10 1 51235
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!

BEZ OBRAZY

ocenił(a) film na 4

ale to było sztuczne i przereklamowane!

mmm2001

Sztuczne i przereklamowane, a dałeś ocenę 6...

ocenił(a) film na 4
NexaT

za aktorów i muszę zmienić na 4 bo dałam za nim widziałam:p

mmm2001

Jak to możliwe, że dałaś za nim widziałaś? SIC!

ocenił(a) film na 4
max9408rm

Bo świetni aktorzy :Pjuż więcej tego błędu nie popełnię !

ocenił(a) film na 1
mmm2001

DNO!
Dobrzy aktorzy? Gdzie? Zagrali beznadziejnie. Kolejna polska pomyłka.
Nawet fajną muzykę zj*bali. Strachy na lachy się słabiej kojarzą dzieciakom to poprosili o cover jakieś gwiazdki z reklam play. Ten film nie ma się czym bronić. Mało ambitne i słabo zrealizowane kino, które chce stwarzać pozory i przyciągać "obsadą polskiego czerwonego dywanu".

ocenił(a) film na 6
Przemo185

czego sie spodziewasz po luznej komedii na niedzielny wieczor? chucka norrisa, jackie chana czy supermana w obsadzie? dawno sie tak nieusmialam na zdanym filmie, teksty i gagi rozwalajace najwiekszego smutasa i hejtera, film nad ktorym nie trzeba myslec i rozwiazywac zagadek, po ciezkim dniu na rozluznienie i naładowanie baterii jak nie masz sily na nic wiecej. Jesli potrzebujesz kina ambitnego ogladaj filmy typu incepcja, transcendecja czy atlas chmur, a nie różowe komedie romantyczne.

ocenił(a) film na 1
paulina0708

No właśnie ja lubię się pogłowić, tak odpoczywam. Lubię obejrzeć "bezmózgie" komedie ale na poziomie. Takimi słowami jak Twoje można bronić wielu polskich produkcji jak chociażby "Kac Wawa", "Gulczas, a jak myślisz", "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja", "Weekend" i "Ciacho". Powiedz mi tylko po co bronić coś co jest dla kogoś nieśmieszne? Jak komuś się podobało to niech da 10, ale mi się nie podobało. Spodziewałem się czegoś więcej i myślałem, że poza paroma żartami to znajdę. Pośmiać można się z Kompilacji wypadków na YT a od filmu pełnometrażowego oczekuje się czegoś więcej. Nie oczekuję, że film mnie powali ale pewien poziom ma być. Filmy wymienione przez Ciebie, nie należą do tych, które zmuszają do myślenia na najwyższych obrotach, ale są doskonale zrealizowane. Są filmy, które ogląda się z przyjemnością i są takie, które nie trafiają do człowieka. Ten mi się nie podobał i dałem 1. To moja subiektywna opinia i nie namawiam nikogo by była i jego. Każdy ma inny gust ;)

ocenił(a) film na 6
Przemo185

wiesz, odparłam jedynie Twoj atak, gusta sa rozne fakt, nie ma co nad nimi dyskutowac, skoro nie musiales myslec na incepcji czy atlasie chmur i ogarniac o co kaman, no to szacun, twoj mozg pracuje na levelu hard, jestes geniuszem, skoro idziesz na komedie romantyczna, cisniesz po muzyce, aktorach, sceniariuszu i nie pamietam czym jeszcze to krew mnie zalewa jak trafiam na takie opinie, gdzie czytam je bardzo rzadko, nie mam wiecej nic do dodania, bo ten spor do niczego nie prowadzi, nikt nikogo nie przekona, bo i nie ma to sensu, aby dowodzic swojej racji, rozbieznosc opinii i oczekiwan, coz...

ocenił(a) film na 6
paulina0708

aaa i wesolych swiat :P

ocenił(a) film na 6
paulina0708

a z filmow, ktore wymieniles nie podoba mi sie zaden ;) dobra ide spac

paulina0708

Od kiedy "Atlas chmur" to kino ambitne? Raczej sraczka wyobraźni i pseudonaukowy bełkot. Kino ambitne to m.in. Bergman i Tarkowski.

ocenił(a) film na 2
paulina0708

"teksty i gagi rozwalajace najwiekszego smutasa i hejtera"?? gdzie?? film jak dla mnie był kompletnie akomiczny, nic mnie nie rozwaliło, a słysząc ten potok sucharów jakimi raczyły się postacie w filmie miałam ochotę płakać.
jeśli tutejszy humor powinien rozwalić największego smutasa i hejtera to ja muszę być bogiem smutasów i hejterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones