PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564967}

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Independence Day: Resurgence
5,1 55 742
oceny
5,1 10 1 55742
4,1 10
ocen krytyków
Dzień Niepodległości: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Brak logiki

użytkownik usunięty

1. Potrafimy zbudować statek kosmiczny wielkości połowy planety, ale nie potrafimy stworzyć nie przegrzewającego się pola siłowego dla naszej królowej.
2. Zestrzeliwanie lecących odrzutowców to bułka z masłem, ale jadący AUTOBUS SZKOLNY to cel nie do trafienia( chyba, że nie siedzi w nim jeden z głównych bohaterów)
3. Wyszkoleni agenci nie potrafią zastrzelić 1 kosmity, lecz gdy jakiś kretyn, który pierwszy raz dzierży broń zacznie strzelać na oślep zabiją 5
4. Królowa oczywiście musiała zestrzelić wszystkie odrzutowce, które ja atakowały(jednym strzałem każdy) poza jednym. Ten z jedną z głównych bohaterek oberwał w skrzydło dzięki czemu bezpiecznie się rozbiła.
5. Nie pamiętam czy to jądro ziemi było im do czegoś potrzebne( jak było to mój błąd), ale czy nie mogli zniszczyć naszej planety jakimś wielkim laserem? Potrafią zbudować statek wielkości połowy planety! Wlecenie nim prosto w planetę zakończyłoby sprawę
Jeżeli było jeszcze coś o czym zapomniałem to piszcie

no właśnie dlatego na świecie docenia się filmy które logicznie są spójne i reżyserów takich projektów jest niewiele. w dzisiejszych czasach można powiedzieć że perełki. z innej bajki .. polecam film Sicario.

Jądro ziemi było im potrzebne bo chcieli nim zatankować swój statek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones