PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614257}

Dyktator

The Dictator
6,4 151 832
oceny
6,4 10 1 151832
4,8 20
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

TTEKSTYYYYY !!!

ocenił(a) film na 8

Które rozbawiły was najbardziej ?

I'm sorry.. its a girl.. where is a trash can.
So are you having a boy or an abortion?
Oh no no my name is not Emplyersmustwash Theirhands, my name is Emergencyexit Only.
Aaaamerica! the birthplace of AIDS
can you please take your hands of my breast ? those are breast? I thought you are a boy

Co jeszcze pamiętacie?

maro21

I have some Aladeen news, and some aladeen news. what would you like to hear at first?
- Aladeen news.
-The aladeen news is that you are HIV aladeen

ocenił(a) film na 7
MrAleXo

Cała rozmowa w helikopterze przy tych amerykanach o Porsche 911 i nowym pasie na ból kręgosłupa, w tym momencie popłakałam się ze śmiechu :)

ocenił(a) film na 8
maro21

Po co czekać zobacz jeszcze raz .

ocenił(a) film na 9
maro21

Wszystkie były super :)
Mój ulubiony to "Wszyscy to Żydzi. Arabowie, czarni, żółci i niebieskie cioty z Avatara".

ocenił(a) film na 9
maro21

"Hairy Potter" xD

ocenił(a) film na 9
maro21

"bo ona mi pozwoliła zaaladynować się sobie na twarz"

użytkownik usunięty
Tilion

U mnie było "przyjęła Aladeena na twarz"

maro21

"I love it when
women go to school,
It's like seeing
a monkey on rollerskates.
It means nothing to them,
but it's so adorable for us."

"-What's your real name?
-Ladis
-Ladis what?
-Ladis Washerum.
-So your name is like the sign. "Ladies Washroom"?"

"-Well, you can't be the manager,
because I am the manager.
-Well, I can
if I killed you."

btw. scena w helikopterze wymiata :)

"I did it!
I just jerked it completely off!
I did it all by myself!
With this hand right here!
I grabbed my bilbul like I was strangling a bird.
And I smacked it
and I smacked it and I gave it a flick, and out came
my own Iabeneh!"

:D

Sebastian_11

pani prostata jest zdrowa :)
nie ta dziura nie ta dziura!
fajnie, ale zabieraj już ręce z mojej pipy!

ocenił(a) film na 6
maro21

Why are you guys so anti-dictators? Imagine if America was a dictatorship: You could let 1% of the people have all the nation's wealth. You could help your rich friends get richer by cutting their taxes! And bailing them out when they gamble and lose! You could ignore the needs of the poor for health care and education! Your media would appear free, but would secretly be controlled by one person and his family! You could wiretap phones! You could torture foreign prisoners! You could have rigged elections! You could lie about why you go to war! You could fill your prisons with one particular racial group, and no one would complain! You could use the media to scare the people into supporting policies that are against their interests!

Hmmm... Potrzeba wielkiej wyobraźni? Raczej nie :)

ocenił(a) film na 8
gonzinka

Ciekawe ilu dobrze oceniających Dyktatora załapało o co chodzi w powyższym tekście

ocenił(a) film na 9
Guliwer_2

Ja bym zadał dokładnie odwrotne pytanie - ilu żle oceniających wychwyciło drugie dno - przemowy, jak i filmu jako takiego... bo mam wrażenie że do większości dotarła tylko warstwa 'slapstick-owa' która pomimo że nie jest zła do najwybitniejszych nie należy... i właśnie ten fakt zaowocował niską średnią oceną...

TruR

Dokładnie! Masz rację - ten tekst podnosi rangę całego filmu. Jakby ktoś wcześniej nie zajarzył to w parę głupawych czy obleśnych dowcipów została wpleciona szeroka farsa tzw. "świata zachodniego", tzw. "demokracji". Niestety ale żyjemy w świecie które ja nazywam "społeczeństwem reklamy". Ludzie są manipulowani przez szeroko rozumiany przekaz medialny i dlatego nie zrozumieli tego filmu. Wierzą w to co im powiedziano. Przeprowadziłem już kilka dyskusji gdzie to ja wychodziłem na "dziwnego", oderwanego od rzeczywistości (w/g nich prawdziwej). Przekonać rozmówców mogę tylko w prostych sprawach gdzie szybko przedstawię dowody. Tak było kilka razy jak przyłapałem media na podawaniu NIEPRAWDZIWYCH informacji. Sięgam wtedy po smartfona i pokazuję informacje źródłowe - technika umożliwia nam poznanie prawdy ale wymaga to trochę zaangażowania. Sytuacje które wychwyciłem były podane we wiadomościach wieczornych (różnych stacji na czele z Polsatem) i nie chodzi tylko o manipulowanie informacjami ale o podawanie informacji całkiem nie zgodnych ze stanem faktycznym!

gonzinka

To był chyba najlepszy tekst w filmie i pokazanie środkowego Ameryce.

ocenił(a) film na 8
maro21

-Jestem w ciąży !
-Świetnie ! To będzie chłopiec czy aborcja ?

ocenił(a) film na 7
maro21

Kiedy Aladeen odbierał poród w sklepie i rozmawiał przez telefon i wtedy rodząca kobieta powiedziała moim zdaniem najlepszy tekst w filmie czyli:

"Stop talking to the my Vagina"

ocenił(a) film na 9
maro21

Aladeen wisi na linie - wyrzuca wszystko co ma z kieszeni (banany które nosi dlatego bo nie wierzy ulotce opisującej suplementy wyrzucone ciut wcześniej a które stanowią dla organizmu równowartość... bananów ;))) by się odciążyć... Nadal pyta się go czy ma coś jeszcze co mógłby wyrzucić... ? - tak, cegłę... CEGŁĘ ??? PO CO CI CEGŁA ???? - żeby zrównoważyć ciężar cegły w drugiej kieszeni... ;))

Scena bojkotu sklepu konkurencyjnego dla tego w którym pracuje dla Zoey: Aladeen - sprzedawane produkty sklep spryskuje chemikaliami po których temu chłopcu (Zoey) wyrosły piersi... ;))

Scena w której podejmuje pracę jako sprzedawca przy kasie i stojąc ze szlugiem w twarzy wyprasza namolnego klienta plaskaczem w papę... ;)) przypomniała mi PRL i scenę z "Co mi zrobisz..." w sklepie z kurczakiem i szmatą... ;)






Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones