PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1051}

Dwa miliony dolarów napiwku

It Could Happen to You
6,5 21 140
ocen
6,5 10 1 21140
5,0 3
oceny krytyków
Dwa miliony dolarów napiwku
powrót do forum filmu Dwa miliony dolarów napiwku

2/10

ocenił(a) film na 2

Ten film wygląda tak jakby reżyser chciał zrobić komedie a wyszedł mu dramat i nie chodzi wyłącznie o podział gatunkowy tego filmu ale również o poziom artystyczny. Do tego przy słabych umiejętnościach musi łatać ewidentne dziury logiczne w scenariuszu, oraz ratować film przed bardzo słabymi dialogami. Najczęściej robi to wystawiając do boju Nicolasa Caga. Ten niestety co nie było dla mnie zdziwieniem nie radzi sobie z powierzonym zadaniem. W roli Charliego brakuje mu nie tylko talentu komediowego ale zwykłych umiejętności aktorskich. Punkt za przynajmniej przeciętne zdjęcia i muzykę.

Pozdro

ocenił(a) film na 7
Sanos

nie dobijaj mnie twój komentarz do filmu jest taki beznadziejny ze nawet go nie komentuje

ocenił(a) film na 2
konrii_2

niestety muszę się zgodzić. Film beznadziejny, dam 2 punkty za Cage'a, choć jego gra też nie zachwycała. Dialogi żenujące jak stwierdził Sanos. Lubię filmy romantyczne, ale ten zdecydowanie odradzam. Już chyba lepsze są te filmy romantyczne dla nastolatek...

ocenił(a) film na 2
konrii_2

nie dobijaj mnie twój komentarz do filmu jest taki beznadziejny ze nawet go nie komentuje - a co właśnie zrobiłeś?? Gratuluję intelektu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones