PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495792}

Droga bez powrotu

Road of No Return
5,1 411
ocen
5,1 10 1 411
Droga bez powrotu
powrót do forum filmu Droga bez powrotu

Litości!

ocenił(a) film na 1

Najpierw myślałem, że to parodia, później miałem nadzieję, że to parodia. W końcu modliłem się, żeby to była parodia.
I do teraz nie wierzę, żeby Carradine i Madsen sfinansowali tego gniota, nie będąc przekonanymi, że to ma być parodia. Parodia filmów Quentina, dodam, które same są już parodiami ALE CELOWYMI NA LITOŚĆ BOSKĄ! I do tego sami w nim wystąpili.
Tu wszystko jest złe - od bezsensownego pomysłu, przez nie trzymające się kupy "zwroty" akcji, bzdurne problemy bohaterów (rasista, którego przodkami byli Żydzi, Indianin i Murzyn), cieniutką grę (tenże rasista i jego matka, jakby żywcem skopiowana z "Klanu"), aż po wysiloną (choć w innych filmach tak charakterystyczną) chrypkę Michaela M.
Tak słabego filmu nie oglądałem od... wczoraj, kiedy przemęczyłem się przez "Diary of a Serial Killer"...

ocenił(a) film na 10
Roland1972

ten film to świadoma, celowa autoironia ;)

ocenił(a) film na 7
Roland1972

Dokładnie jak pisze forceman, przeczytaj mój post Roland,bo nie chcę mi się powtarzać to film akcji z elementami komedii i są nawiązania do tarrantinowskich produkcji ,w żadnym wypadku dramat, nie rozróżniasz kina przeczytaj mój post

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones