PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 14 016
ocen
4,2 10 1 14016
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Nie rozumiem dlaczego ludziom nie podobają się takie filmy i tak słabo je oceniają... Jak dla mnie był to super film, cały czas praktycznie trzymał w napięciu to mi się podobało. Śmiało mogę stwierdzić że chyba najlepsza część ;)

ocenił(a) film na 7
pysia93_filmweb

Nie zgadzam się że najlepsza ale śmiało daje 7/10;) Całkiem nie zła fabuła;)

ocenił(a) film na 6
pysia93_filmweb

Zgadzam się całkowicie, wiadomo to już 5 część i każdy wie o co chodzi i czego się można spodziewać ale to nie znaczy, że film jest słaby ;) cała seria bardzo mi się podoba i zawsze świetnie się bawię.

ocenił(a) film na 3
pysia93_filmweb

Jaki świetny film? Pod świetny to można podciągnąć 1 część ale to to jest gówno

ocenił(a) film na 2
KopsonKrk

Zgadzam się, totalny szajs, nie wiem jak można dać ocenę powyżej niż 3. Totalne gówno.

ocenił(a) film na 2
Lady_Sybilla

Zgadzam się, 1 i 2 część były super, później już coraz bardziej się pogarsza a tej dziewczyny Lithy pod koniec mi było cholernie szkoda, i ja nie wiem, to już jest serio chore, nie że nie lubię gore, bo akurat sceny śmierci mi nie przeszkadzały, nie przeszkadzają mi rzucanie flakami i narządami ale o to że nie dość że jej wycięli oczy, winiszczyli ją psychicznie to teraz jeszcze ją zabrali i Bóg wie co z nią później zrobili, jeśli to co mówił ten łysol to cieszę się że już nie było tego pokazane bo to już serio, jest przegięcie.....

ocenił(a) film na 2
Rrouge

Dokładnie. Dobiło mnie również to, że ten łysol tymi kanibalami jakby "dowodził" i oni sie go bali.

ocenił(a) film na 2
Lady_Sybilla

Zgadzam się i w pewnym sensie myślę że to też prequel, bo w 1 był Trzypalczasty razem z tamtą dwójką ale oni zginęli, później w tej 2 nie było (tylko trzypalczasty i ta rodzina no i jeszcze ktoś), w 3 był sam trzypalczasty z synem, 4 z tym szpitalem to prequel, w 5 mówi o tym szpitalu ten łysol, więc można wnioskować że to też prequel tyle że kontynuacja 4, a 6 również może być kontynuacją 5, krótko mówiąc myślę że właściwa chronologia to 4,5,6,1,2,3, ale to tylko takie moje przemyślenia, ale wtedy wychodzi na to że główna protagonistka z 4, która nie chciała spalić kanibali w klatce zaprzepaściła wszystko i to przez nią częściowo zginęli jej przyjaciele, i wszyscy inni w następnych częściach :v no i czy ten łysol z 5 to nie był czasem ten starzy łysol później z 1 który był na stacji paliw? i który później był w 2 części w tej chacie i powiedział do tego dowódcy "zabiłeś mi syna" i go zaatakował a później zginął? w końcu w 5 też mówił "i nie obchodzą mnie nawet więzy krwi" ja myślę że to ta sama postać (aktor oczywiście inny ale wiadomo o co mi chodzi)

ocenił(a) film na 2
Rrouge

Dość głębokie przemyślenia, ale ma to sens. Plus za spostrzegawczość :D

ocenił(a) film na 2
Lady_Sybilla

Dzięki, po prostu lubię często doszukiwać się szczegółów w filmach i łączyć "nieścisłości" ;D

ocenił(a) film na 7
pysia93_filmweb

Zgadzam się :) Cała seria dla mnie świetna, uwielbiam takie filmy ;)

ocenił(a) film na 5
pysia93_filmweb

Dla mnie to najsłabsza część (nie licząc 6 części,której jeszcze nie obejrzałam),ale i tak przyjemnie się oglądało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones