PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 612
ocen
6,4 10 1 53612
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Mam pytanie

ocenił(a) film na 2

dla kogo kręci się taki cuś? Komu to imponuje? Kogo motywuje?

użytkownik usunięty
aabraq

Dla mnie choćby. Zajebiste kino akcji, nie widziałem w zeszłym roku w kinie nic lepszego.

ocenił(a) film na 7

Fajny klimaci. Mroczny i tajemniczy. Idealny po ciężkim dniu w pracy:)

ocenił(a) film na 2

A to spoko, ja nie przepadam za papką z mózgu na ścianie, ale i tak dałem oczko wyżej niż dla Raid ;)

ocenił(a) film na 2

Obejrzałem ten film jeszcze raz, na chłodno... Jak dla mnie, kino dla psychopatów.

ocenił(a) film na 8

Genialne kino akcji. Esencja komiksowego Dredda. Nawet durny wyraz twarzy z czasem zaczyna odpowiadać. Nie umiesz się bawić na filmie, nie oglądaj.

aabraq

mnie zakręciło ;P

ocenił(a) film na 8
aabraq

Dla mnie zajebisty film

ocenił(a) film na 2
StefanekGT_0

Dla wielu zajebisty, ja często zapominam o tym, że pewne filmy nie są adresowane do mnie, ponieważ nie mam w swoim słowniku pojęcia "zajebisty". :)

aabraq

Przenieś się w czasy, gdy miałeś 14 - 16 lat i czytałeś ten komiks, a teraz gdy jesteś już duży, ktoś nakręcił o tym film i pobudził twoje wspomnienia z dzieciństwa.

A nie przepraszam, Ty nie czytałeś tego komiksu, a tym bardziej podróże w czasie są niemożliwe. ;)

ocenił(a) film na 2
Armandus

Jak ja miałem 14 lat to leciał serial Czterech pancernych i pies :) Aby było jasno, podobał mi się Ksiądz 3D, wiec to raczej nie sprawa wieku, ale klimatu.
I w obydwu grał Karl Urban, moim zdaniem świetny aktor, który jeszcze nie powiedział ostatniego zdania. :)

aabraq

dobrze że nie leciał 'barbara i jan' bo sprawiasz wrażenie strasznego tetryka.

ocenił(a) film na 2
aew4334555

Dożyłem sędziwego wieku, co nie każdemu jest dane ;)

ocenił(a) film na 8
aew4334555

Szkoda, że na filmwebie nie dali jeszcze łapek do 'lajkowania'. Uśmiałam się :D

ocenił(a) film na 9
aabraq

Wiesz co - za moich czasów też w tv leciał Kloss i Czterej pancerni - rok temu skończyłem 40 r.ż. - nie przeszkodzilo mi to jednak w zapoznaniu się z kultową serią komiksów Judge Dredd - i klęczę na kolanach przed tą genialną, wierną w 100 % literackiemu oryginałowi filmową adaptacją !!! REWELACYJNY FILM SF - bije na głowę - znakomite zresztą Batmany Nolana....

RogerVerbalKint

Za moich czasów też byli "Czterej Pancerni". Wiecie kiedy? Nie dawniej jak 4 dni temu. A wydaje mi się jakby to było wczoraj. Ależ ten czas zapier...

ocenił(a) film na 8
aabraq

Takie filmy to po prostu czysta rozrywka, nie mają głębszego sensu, masz się na nich zwyczajnie dobrze bawić

ocenił(a) film na 8
aabraq

Idź się utop

ocenił(a) film na 8
matmar_fw

Odpowiedź na poziomie - brawo

ocenił(a) film na 7
aabraq

Mi natomiast przyjemnie się ten film ogląda, jest lekki, ma akcje, efekty dobrych aktorów scenariusz mógłby być troszke lepiej rozwinięty,ale całość to ogólnie dobry film który im częściej wracam do niego tym lepiej mi się go ogląda:-),także sprawia mi radość.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
eulogy_pl

aha i to co ma Dredd w motorze na poczatku fimu"kontrola tłumu" to kady radiowoz powinien miec cos takiego.. :D

ocenił(a) film na 1
eulogy_pl

Straszna kicha

ocenił(a) film na 8
eulogy_pl

Gdy powiedział "kontrola tłumu" to miałem nadzieje na coś bardziej skomplikowanego czy efektownego... a tu poprostu bocik odczytuje kodeks
A film calkiem calkiem :) Początek mnie nie zachwycił, ale dość szybko wciąga

aabraq

może kolego tylko film był kręcony dla Tych , którzy lubią efekty 3D??!! Może to było priorytetem filmu?! Moja małżonka też nie przepada za takimi filmami, ale wciągneła okulary 3D na nos i oglądnęła.... efektami była zachwycona.... że filmu nie pamięta ;) Ciebie motywują 4 pancerni , a kogoś film z efektami... To chyba dobrze , że nie wszystkimpodoba się to samo, czyż nie? .... bo w kinach od 50 lat puszczali by tylko "pancernych"

aabraq

głównie kręci grających w strzelanki 3D, brutalność i nierealność świata zupełnie taka sama. Całkiem niezły klimat, do momentu uwięzienia sędziów w budynku było całkiem nieźle, a potem to już tylko strzelanka .... pewnie trzeba było zmniejszyć koszty filmu, a w pomieszczeniach zamkniętych wychodzi to sporo taniej kręcenie w 3D :)

ocenił(a) film na 3
aabraq

i ten motor jaki zjeb...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
kaczoburger

Gdybyś miał iq powyżej 40, poleciłbym ci kilka dobrych filmów.
Gdybyś jednak nie wiedział co to takiego "iq" podaje link : http://pl.wikipedia.org/wiki/Iloraz_inteligencji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
kaczoburger

Mniej przymiotników profesorze, a zdanie z dużej litery zaczynaj.
I nie pluj się tak, bo sobie jeszcze w złości język odgryziesz, a na mnie prymitywnym chamstwem i tak żadnego wrażenia nie zrobisz.

ocenił(a) film na 10
aabraq

Filmy takie są np dla mnie :) krew,krew,krew morderstwa i o to chodzi. Moze przydaloby sie jeszcze troche seksu jak w Maczecie

aabraq

I kto to mówi ten który współczesnemu Pocahontas z wielkimi niebieskimi człekokształtnymi kotami wystawił 6 , a pyta się ''dla kogo kręci się taki cuś? Komu to imponuje? Kogo motywuje?''
Nie kompromituj się proszę.

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

Myślę, że to ty się kompromitujesz. Co prawda wygrzebałeś pośród setek filmów które oceniłem ten, który ci pasował, aby się wykazać, a który, jakby go nie oceniać ( czy 1 czy 10) był filmem przełomowym, i który na trwałe przejdzie do historii kina, w przeciwieństwie do Dredda, o którym za kilka lat, nikt już nawet nie będzie pamiętał. To po pierwsze. Po drugie, o większości filmów, które oceniałem zapewne nie masz pojęcia. Po trzecie z reguły nie odpisuje zadufanych w sobie gimbusom, dla ciebie zrobiłem wyjątek w związku z poświęconym czasem, który musiałeś poświęcić na wyszukanie niebieskich, człekokształtnych kotów.

aabraq

Nic nie musiałem grzebać jakoś setek filmów nie widzę na twoim profilu to raz swoje prywatne oceny wystawiasz na forum publiczne tak że jak najbardziej mogę je wykorzystać przeciwko tobie więc tak się nie dziw i nie burz przemądrzały nastoletni rozmówco przedstawiłem ci w ten sposób pewien kontrast oby dwa filmy należą do gatunku sf i wykorzystują cgi , a ty się pytasz do kogo trafiają właśnie do takich odbiorców jak ty i ja tak że sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
Następnym razem nie zaśmiecaj forum takimi durnymi pytaniami nie mającymi nic wspólnego z filmem który oceniłeś , pisz na temat nie prowokuj kłótni.

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

Jak już się plujesz to poproś mamę aby założyła ci śliniaczek. To po pierwsze. Po drugie pofatyguj się do okulisty ponieważ oceniłem około 500 filmów. A przede wszystkim mam odwagę publicznie je oceniać w przeciwieństwie do ciebie pyskaty tchórzu....

aabraq

Moje oceny to moja prywatna sprawa panie melomanie dlatego właśnie powstała ta funkcja , a od mojej mamy proszę się odpied0lić .
Uważam że zakończyłem z tobą rozmową gdyż odniosłeś się tylko do części mojego posta co do reszty wiesz że mam rację więc na przyszłość nie pisz pierdół znawco ambitnego kina.
Żegnam.

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

No dobra, mój błąd. Co prawda nie oceniasz filmów ze strachu przed reakcją innych, ale nie oparłeś się ich komentowaniu. Poświęciłem więc trochę czasu na lekturę twoich komentarzy, aby wyrobić sobie o tobie jakieś zdanie, pozwoliłem sobie również na sprawdzenie twoich filmwebowych znajomych. Teraz wszystko jasne. I nawet nie życzę ci źle, skończ gimnazjum, dostań się do jakiejś dobrej szkoły średniej, co jest mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe, zdaj maturę, jeśli nie zdasz, to trudno, zawsze możesz zostać rzeźnikiem, a wtedy nie będziesz musiał zaspakajać swoich prymitywnych instynktów takimi filmami jak Sędzia Dredd. A gdybyś jednak jakimś cudem zdał maturę, czego szczerze ci życzę, skończ studia, poobracaj się w dobrym towarzystwie, nabierz manier, dystansu do siebie, i jak wyrośniesz z krótkich, gimbusowych spodenek, odezwij się na filmwebie. Pogadamy o dobrym kinie.

aabraq

Hahahahaha no idiota dalej brniesz w zaparte. SpI@rdalaj na onet prowokatorze.

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

Słownictwo godne gimbusa. Nie ja cię rzeźbiłem, więc nie mam zamiaru cię naprawiać. Ewentualnie mogę cię pomścić....

aabraq

Ja cały czas z ciebie mam ubaw jak się produkujesz przez zakładanie durnych tematów i dalszą dysputę z użytkownikami. Próbujesz się dowartościować i okazać swoja wyższość nad innym? Chyba już zapomniałeś że to jest portal filmowy , a nie jakiś czat bądź też komunikator.A co do mojego słownictwa w tym wypadku użycie wulgaryzmu jest w pełni uzasadnione , sam pisze slangiem , a mnie zarzucasz to że jestem w twoim mniemaniu gimbusem. Nie kreuj się na inteligenta proszę bo ci to cholernie nie wychodzi i stajesz się żałosny.
Nie do zobaczenia panie melomanie.

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

Wystawiasz na próbę moją cierpliwość! Siedzę w biurze do 16-17 w oczekiwaniu na ciętą ripostę okraszoną niewyszukanym wulgaryzmem. Mija godzina za godziną, a tu nic. Myślę sobie, obraził się na mnie albo co?! Prawie się załamałem. Czyżby to koniec dyskusji? Szkoda by było. Ale mój kolega z biura, który od początku śledzi naszą konwersacje uspokoił mnie, uświadamiając, że gimnazjum to nie biuro, i nie ma tam dostępu do kompa, i że kadim, jak tylko wróci że szkoły do domu, zapewne się odszczeknie. I miał rację! Fajnie, że się odezwałeś, i nie żegnaj się, napisz jeszcze coś. Chyba, że mnie już nie lubisz ;)
Z pozdrowieniami
melnik, sorry, meloman :)

aabraq

Gościu ma gdzieś gdzie ty pracujesz i czy piszesz prawdę czy nie ale trolling uprawia sobie na portalach bardziej do tego przeznaczonych w ty momencie to ty wychodzisz na idiotę bo nie piszesz na temat filmu , a starasz się tylko i wyłącznie ciągnąc durną pyskówkę z błahego powodu jakim jest nuda w twym przypadku.
Fajną musisz mieć pracę nierobie , pracownik umysłowy z gównem zamiast łba , jak ci nuda doskwiera to sobie zwal konia albo niech ci kolega obciągnie , dalej uważam że jesteś pieprzonym małolatem chyba w skórze dorosłego.

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

Brawo, brawo! Widzę, że puszczają ci nerwy. Sędzia Dredd w gorszych opałach zachował zimną krew. Ale to Sędzia Dredd a nie pyskaty lamer.

aabraq

Faktycznie ci się nudzi.Oj musiało cię to zaboleć jak mi nie przykro.

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

Zawiodłeś mnie. W miarę kulturalny komentarz. Idziesz dzisiaj do spowiedzi, czy co?

aabraq

A co ty myślałeś że trafiłeś na skończonego idiotę?

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

Powiedz mi tylko do której klasy chodzisz i spasuję...

aabraq

Ok daruj sobie pobaw się z kim innym bo mi się już nie chce.

ocenił(a) film na 2
kadim_filmweb

Nie poddawaj się! Proszę...

aabraq

http://www.youtube.com/watch?feature=player_d...ROCg#t=1050s masz i spać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones