PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 612
ocen
6,4 10 1 53612
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

W starym stylu. Bez nachalnych efektów. Po prostu "Strzelamy i zabijamy bo zastrzelą i zabiją nas" Ruszałem za łebka komiksy Dredda ale jakoś nie przypoały mi do gustu.
Film ze Stallonem też nie porwała aż tak wysoko natomiast ten remake po prostu dobrze zrobiony. Nie ma co się rozpisywać.Dobra dawka kina sensacyjnego.
Małym minusem jest aktor grający głównego bohatera ale aż tak nie razi. Polecam
Moja ocena: 6,5/10

ocenił(a) film na 6
Pyszniak

remake'iem bym tego nie nazywał w filmie ze S.S miała miejsce zupełnie inna historia, raczej kontynuacją po latach,
co do Dredd'a to świetnie zagrał go, agresywny typ, pewny siebie i doskonale przeszkolony, nie wiem czy zwróciłeś uwage, na mimike poniżej nosa, dało się dużo z niej wycztać a jak wiemy cały czas miał ten hełm na głowie
bez szału , ale 6 zasłużona

mateusz_witek

Ja dałem 8, bo nie żałuję czasu spędzonego na oglądaniu tego filmu - czego nie mogę powiedzieć np. o Hobicie... Dla mnie film bardzo dobry. Gra aktorska (jak już było napisane wyżej) jest na całkiem dobrym poziomie. Historia też trzyma się kupy... no może poza inteligencja dwóch sędziów, kórzy mogliby ruszyć makówkami i spróbować dostać się przez ten mega wielki otwór na 76 pietrze. W końcu skoro mają drony, to mają też coś większego do latania. Szkoda, że w filmie nie jest ukazana (choć by po łebkach) historia stoczenia się tego co znamy do wiadomego efektu i pokazaniu innych mega miast. W sumie mogła by być druga część, bo po całości wynika, że sam Dredd jest także mutantem... Tak ap ropo dwa oczka zabieram za 3D bez 3D, bo oglądałem ten film w 2D i muszę przyznać, że wkurzające są te zwalniacze czasu - w sumie na chama wstawione by widz po seansie 3D nie poczuł się zrobiony w balona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones