PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222936}
6,8 21 tys. ocen
6,8 10 1 20708
6,0 7 krytyków
Dreamgirls
powrót do forum filmu Dreamgirls

im dłużej go oglądałem tym mniej mi się podobał ,
filmy w których są sami czarnoskórzy aktorzy nie są dobre ,
dla mnie męczarnia , za dużo śpiewania
mimo iż to musical i chyba brak tego "czegoś" ,
jeśli ktoś się bardzo ale to bardzo nudzi to można obejrzec ,
film ogólnie chyba przereklamowany ,
nie dostrzegłem nawet jakiegoś "objawienia" u eddiego murphego ,
który dostał nominacje do oscara za rolę drugoplanową w tym filmie ,
końcówka nabiera jakiegoś sensu , mimo to nie uratowało go to w moich oczach ,
nie podobał mi się

ocenił(a) film na 7
piotrk82

Czysty rasizm wypływa z Twojej wypowiedzi. Jak można szufladkować filmy w których grają sami czarnoskórzy aktorzy do złych? Poza tym czy tylko aktorzy tworzą film?? I w ogóle dziwnie by było gdyby film o czarnoskórych postaciach realistycznych grali biali aktorzy no nie??

joanka

nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi , wyjątkiem był "ray" z jamie'm fox'em , który był poprostu niesamowity , a to że nie lubie (czy też lubie) filmy z
czarnymi aktorami to rasizm ? pomyśl ?

użytkownik usunięty
piotrk82

Według mnie owszem, rasizm :P
A Beyonce na pewno nie została wybrana do tej roli ze względu na głos i popularność...

ocenił(a) film na 10
piotrk82

tak to jest rasizm, ale beyonce niestety mogla zostac wybvrana po czesci dla tego. znaczy napewno musiala podszkoic umiejetnosci aktorkskie i w ogole ale ona jest najwieksza reklama tego filmu. dyby nie beyonce nie mial by tej popularnosci, nie zostala wybrana tylko ze wzgeldu na glos i popularnosc ale miedzy innymi tez. filmy z aktorska obsada ci sie nie podobaja?? omg, a co mieli dac, britney spears zamiast hudson?? przeciez musieli byc czarni bo o nich byl film o tym jak czarnym ciezko bylo cos osiagnac

ocenił(a) film na 1
piotrk82

Mi ten film też się nie podobał! Może dlatego że nie lubię takiej muzyki! Co innego "RAY"!!!!!!!!!!!! Kilka razy go ogladałam i na pewno to nie koniec! Z wszystkim się zgadzam, co napisałeś! Oprócz tego że filmy z czarnymi nie są dobre! Jeśli chodzi o "za dużo spiewania" to zgadzam się całkowicie! Poza tym, bardzo sztuczne wydają mi się sceny, gdzie aktorzy śpiwają kwestie słowne! A jest tego całkiem sporo! Nie no, ten film to jakaś pomyłka! Mam nadzieję, że nie zostanie obsypany oscarami! Ja bym mu dała "malinę"

ocenił(a) film na 8
melawa

zawsze mi sie wydawalo, ze wlasnie na tym polega musikal [duzo spiewu, wyrazanie emocji przez muzyke], wiec okreslenie 'sztuczne'w tym kontekscie wydaje mi sie co najmniej bledne. mi sie bardzo podobalo a w szczegolnosci wlasnie muzyka.

ocenił(a) film na 2
_basiak_

No właśnie, chodzi o muzykę, za którą nie przepadam, toteż dlatego ten film mi sie nie podobał! No cóż, "głównym aktorem, temayem" tego filmu jest muzyka, więc trudno by mi się film podobał, skoro nie lubie takiej muzyki!