PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483446}
6,5 80 829
ocen
6,5 10 1 80829
5,5 6
ocen krytyków
Dorian Gray
powrót do forum filmu Dorian Gray

Witam. Czy orientuje się ktoś może, jaki zespół komponował muzykę do zwiastuna, tudzież jaką muzykę wykorzystano? Bo strasznie mi się spodobała, a nigdzie nie mogę znaleźć na to odpowiedzi. Za pomoc byłabym dozgonnie wdzięczna.

festinal

Prawdopodobnie jest to "Catch the falling sky" - Immediate Music, z tym że utwór nie jest nigdzie dostępny..

Tena

Dziękuję bardzo.... kurczę pieczone, szkoda, bo to naprawdę genialny utwór;/

festinal

powiem tak dla mnie nie ma niedostepnych utworow :) bede szukac az znajde:d jak znajde to sie podziele licze na to samo z waszej strony ;)

Carolle

Kawałek jest trudno dostępny, ale udało mi się wygrzebać link mam nadzieje, ze w dalszym ciągu jest dostępny:

http://www.megaupload.com/?d=O3D9EI8H

Saddako

Jeśli będzie problem z pobraniem,ja mam ten utwór na kompie.Mogę podesłać.

ocenił(a) film na 7
festinal

Zapraszam do mnie na Bloga tam mam ten kawałek.

użytkownik usunięty
wikens666

czy ktoś wysle mi muzę na lord_vader1@autograf.pl

Ja mogę,akurat jestem na swoim mailu.Zaraz wysyłam.

ocenił(a) film na 5
festinal

Niech Wam wszystkim Bóg wynagrodzi w dzieciach ;) Kapitalny kawałek.

Mikez

Za dzieci dziękuję,ale grunt,że jesteś zadowolony/ona:)) Kocham ten kawałek,coś genialnego.Aha,może nie w teamcie ale na stronie momentum pictures można ściągnąć zwiastuny z filmu.

Saorise4

witam ten kawalek ze zwiastunu i mnie sie niesamowicie spodobał i widze ze niektorzy tutaj maja w posiadaniu. bylabym ogromnie wdzięczna za podesłanie na emaila drarry55@wp.pl
z góry dziekuje :*

drarry55

Już się powoli wysyła;* ....................

festinal

Jak lubicię taka muze to poza Immediate music jest jeszcze X-Ray Dog - o niebo lepszy :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
empegie

Teraz obejrzałam trailer, jutro film. Muzyka genialna. Immediate Music jest zdecydowanie najlepsze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones