PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5158}
7,7 210 tys. ocen
7,7 10 1 210362
7,7 42 krytyków
Donnie Darko
powrót do forum filmu Donnie Darko
ocenił(a) film na 10
Spidey_

254 (obecnie) pozycja w rankingu to i tak wysoko. bywaja noty 10 za Kac Wawa, wiec srednia 7,7 za DD nie jest az tak niska.

wojciech84

Jak dla mnie to jest za niska, a wszystko bez osoby, które nie są w stanie ogarnąć tego filmu.

Spidey_

Zgadzam się powinien mieć ocenę minimum 8.0

Spidey_

Serio uważasz, że film jest trudny do ogarnięcia? Poza tym ocena jest bardzo wysoka - za wysoka moim zdaniem.

ocenił(a) film na 9
Spidey_

Ja bym raczej stwierdził, że to jest bardzo wysoka ocena...

ocenił(a) film na 10
Spidey_

Zgadzam się w zupełności. A piszę to słuchając "Mad world" ;-) Genialny film. Obejrzałam go kilka dni temu, ale nadal nad nim rozmyślam. Właśnie to jest dla mnie miarą wartości filmu. Filmu, który zapada w pamięci na długo. I ta genialna muzyka... Pewnie jeszcze nieraz go obejrzę.

użytkownik usunięty
Spidey_

Ten film był kiedys 1 w ranku ;p

bo banda idiotów nie potrafi docenić geniuszu... większość ocenia z perspektywy tego czy "podobał" mu się film, zamiast wziąć pod uwagę poszczególne elementy czy są dobre czy nie i w ten sposób ja powinienem oceniać wszystkie wojenne na 1/10 bo ja nie gustuje w takich filmach.

Ale nie dziwota, dzisiejsza młodzież w większości to durnie, dla których takie filmy nic nie znaczą, nie zmuszą ich do myślenia, bo nie potrafią myśleć, na ich poziomie są płaskie "galerianki" bo mają takie "głembokie" przesłanie xD

Spidey_

Bardzo "głęboka" wypowiedź. Tupnij jeszcze nogą kilka razy, może ktoś zmieni ocenę.

aariciaa

Włożyłem w nią całe serce ;(

ocenił(a) film na 10
Spidey_

Od dawna wiem, że filmweb nie jest obiektywny. Nigdy nie sugeruje się oceną

ocenił(a) film na 6
Spochi

Od kiedy zaczęto oceniać sztukę, czy to filmy bądź muzykę summarum nigdy nie było obiektywne. Nigdy też już nie będzie, gdyż z ocenami jest jak z ludźmi, każda jest indywidualna, każda jest inna. Co do filmu, to go zrozumiałem. Widziałem już sporo i według mojej opinii wypada średnio, tylko średnio i nic więcej.