PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1423}

Dogma

7,0 43 103
oceny
7,0 10 1 43103
6,8 11
ocen krytyków
Dogma
powrót do forum filmu Dogma

Linda Fiorentino

ocenił(a) film na 9

Przepraszam, gdzie do cholery był Kevin, kiedy ta badziewiara wypowiadała większość swoich tekstów przez sen?! Rzygać się chciało kiedy rzucała jakimś dramatycznym tekstem mając do połowy zamknięte i załzawione oczy(pewnie przed ujęciem ziewała, albo spała). Porażka- Jakby tak wyjść na ulicę, to możnaby było znaleźć lepszą aktorkę do tej roli. Kevin - film fajny, ale co ci kurna strzeliło do głowy zatrudniając tą panią?! Jakaś twoja cioteczna siostra?...Nie czaje.

ocenił(a) film na 10
Pychu

Mam dokładnie takie same odczucia. Fiorentino wygląda w tym filmie jakby przedawkowała środki przeczyszczające i mordowała się z kupą w jelitach. Całe szczęście, że film nie był w całości położony na jej barkach, bo rozwaliłaby go na całej linii. Na szczęście jej partactwo z nawiązką nadrabiają Allan Rickman, Chris Rock i jak zawsze cudowny w swojej roli Jason Mewes.

ocenił(a) film na 6
gibons19

Fiorentnio to znakomita aktorka. widze ze nie amcie zbyt dobrego giustu jezeli chodzi o aktorki.

użytkownik usunięty
fidelio

wypowiedź powyżej-a skąd ty to możesz wiedzieć, czy inni mają dobry gust, czy nie? Ja także uważam, że ona była wyjątkowo beznadziejna. edna osoba, czy jeden film nie przesądza o guście.

ocenił(a) film na 6

Powiedzmy, ze to intuicja i doswiadzcenie. ;)

gibons19

To prawda. Rickman był fantastyczny :)
metatron w tym filmie to była najbardziej znośna i śmieszna i poprawna rola w tym filmie.
DO dzisiaj się śmieję z "ognistego wejścia"
ze słowami: Behold a Metatron, herald of almighty and voice of the one true god!
To było świetne.
:)

Pychu

Myśle, że to nie takie wielki problem. Przecież Bethany była zmęczoną kobietą, jakieś manifesty przeciw aborcji, rozterki w kwestii wiary.. Pewnie zaraz bedą jakieś komentarze niezamiłe na mój temat, ale myśle, że to akurat bylo niezle

ocenił(a) film na 10
princetongirl

fiorentino jest niezła dupa, ma fajne cycki co ty chcesz marny założycielu tego tematu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones