PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817420}

Dżentelmeni

The Gentlemen
7,6 78 166
ocen
7,6 10 1 78166
7,0 43
oceny krytyków
Dżentelmeni
powrót do forum filmu Dżentelmeni

końcówka

ocenił(a) film na 9

Nie do końca zrozumiałem o co chodziło w końcówce, gdy jeden z chłopaków Trenera zadzwonił do niego (po tym jak wyszedł on od Raya). Skąd wiedzieli, że Mickey będzie porwany przez Rusków? Ktoś może mi to wytłumaczyć jaka była rola Trenera i jego ekipy w tych fragmentach?

aQuenn

Wydaje mi się, że chłopaki chcieli pomóc trenerowi i uwolnić go od splacania długu. Nie chcieli uratować M przed porywaczami, tylko go zabić.

karauak

Ja też tak zrozumiałem. Znowu postanowili pójść na akcję sami, tylko tym razem zadzwonili do Trenera i powiedzieli: "szefie, mamy robotę,będzie dobrze, na razie" i rozłączyli się. Trener się załamał, ale zdążył tylko zabić |Rosjan w ogrodzie., A robota "bokserów" polegała na zabiciu Mickeya. Nie wiedzieli tylko, że w samochodzie będą Rosjanie.

ocenił(a) film na 9
adio77

Też mi się tak wydaje, miałem pytać co o tym sądzicie

karauak

Teraz Trener znowu będzie odkręcał skutki pomysłów podopiecznych. Kolejne przysługi w ramach rekompensaty za nieudaną akcję zamachu na życie Mickey'a. Fajnie historia zatoczyła koło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones