PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673293}
3,0 5 210
ocen
3,0 10 1 5210
2,0 2
oceny krytyków
Dżej Dżej
powrót do forum filmu Dżej Dżej

Flm może i nie jest najwyższych lotów ale widziałem już gorsze fabuła wcale nie taka najgorsza przypominająca troche film ONA ale to tylko na pierwszy rzut oka bo zakończenie jest całkiem inne...
Co do samego zakończenia jak dla mnie kompletnie niezrozumiałe i nie logiczne (chodzi mi o tą psycholog co przychodzi do niego do celi...) sam film nie jest wcale aż tak tragiczny jak niektórzy piszą co do Szyca można go lubić lub nie ale swoją role debila psychopate schizofrenika zagrał całkiem przyzwoicie....

ocenił(a) film na 5
slobi

Pani psycholog to owa Carmen, dla której Jerzy a.k.a dżej dżej próbował zdobyć pieniądze by z nią podróżować, wirtualny romans tak go pochłonął, że utożsamił urządzenie ( zakupione na targu / skradzione podczas morderstwa kasjerki [tego nie udało mi się jednoznacznie wyłapać] ) z ów kochanką, która na koniec wyciąga go z celi za serie morderstw i odlatują samolotem :) Jeśli chodzi o czarne komedie, to na bank ten film bardziej przypadł mi do gustu aniżeli Kołysanka i chociaż nie jestem znawcą gatunku, to na kołysance po prostu wiało nudą, a tu przynajmniej była polewka :D


Jeśli ktoś ma lepszą interpretację proszę o skorygowanie mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones