PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794705}

Czwarta władza

The Post
6,6 50 472
oceny
6,6 10 1 50472
6,6 38
ocen krytyków
Czwarta władza
powrót do forum filmu Czwarta władza

W kategorii najlepszy film największe szanse ma właśnie "Czwarta władza" i "Tamte dni, tamte noce" (sądząc po fabule i kontekście politpoprawnośći w ostatnich czasach). Dwa lata temu obstawiałem "Zjawę", wygrało "Spotlight", teraz liczę na zwycięstwo "Trzy billboardy...", ale chyba się przeliczę.;)

MlodyQrczak

Wg polskich bukmacherów ten film (jak na razie) nie jest nawet w pierwszej piątce faworytów, "TDTN" zresztą też nie:
http://legalnybukmacher.com/oscary-2018-szanse-na-statuetke-oceniaja-bukmacherzy /#Oscary_2018_Najlepszy_film

Nie pamiętam kiedy ostatni raz zdarzyło się, żeby wygrał film spoza czołowej dwójki notowań... Chyba w 2006.

Sqrchybyk

Zobaczymy 4 marca. ;)

ocenił(a) film na 6
MlodyQrczak

Billboardy albo Shape of Water, nie ma innych poważnych konkurentów w tym roku. No chyba, że Lady Bird ;)

RobertSolski

Nie byłem jeszcze na żadnym, ale planuje "odwiedzić" kino, jak tylko znajdę czas. Co do najlepszych filmów zazwyczaj przewagę ma kontekst polityczny czy ogólnie światopoglądowy, stąd moje przypuszczenia. Ale zobaczymy 4 marca. :)

MlodyQrczak

A nie mówiłem? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones