PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502713}

Cztery lwy

Four Lions
6,6 11 338
ocen
6,6 10 1 11338
6,9 8
ocen krytyków
Cztery lwy
powrót do forum filmu Cztery lwy

Ten film jest zbyt głupi. Wzięli się za taki temat a na każdym kroku wszystko sobie ułatwiali.
Scena gdy do domu głównego bohatera przychodzi brat i nie chcę wejść do pokoju bo
najpierw musi z niego wyjść jego żona + zabawy z pistoletami na wodę itd no ewidentnie
pokazują, że raczej podchodzą do całego swojego muzułmaństwa trochę bardziej
lekkodusznie ale jednocześnie żona głównego bohatera w ogóle nie przejmuje się, że on i
jego koledzy chcą wysadzić się w powietrze i zostawi ją samą z dzieckiem. Bez sensu.

ocenił(a) film na 1
jerzunio

Podzielam zdanie, dałem 1pkt bo kurde te 7 które wyśrubowała reszta to gruba przesada.

ocenił(a) film na 9
jerzunio

Nie rozumiecie, że ten film właśnie pokazuje jak bardzo zaślepieni są niektórzy muzułmanie i właśnie takie skończone głupki zabierają się za wysadzanie, a nie pozadni wierzący? Dlatego dla mnie film był bardziej groteska niż komedią, bo po obejrzeniu, mimo tego, ze ciągle się śmiałam, to miałam dziwne odczucie smutku.

ocenił(a) film na 4
guusiek

Rozumiemy.

jerzunio

oczywiście jest wiele przesady tym, bo taka banda idiotów niewiele by zdziałała w stosunku do tego co się dzieje w kw. terroryzmu na świecie, ale komedia wyszła zabójcza. wielki plus za pomysł

http://juliansdrob.blogspot.com/
pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Megido

No dla mnie raczej słabiutka.

ocenił(a) film na 8
jerzunio

Niestety po części muszę się zgodzić. Zbyt dużo niekonsekwencji, potencjał niewykorzystany. Nachalna propaganda momentami. Ale dałam 8, bo bardzo mnie poruszył. W trakcie filmu postanowiłam przymknąć oko na kulejący scenariusz i wyciągnęłam z filmu to co miał do zaoferowania najlepszego. Wyszłam z kina zagubiona jak Waj:) Ale nie mówcie, że momentami nie śmialiście się. No i moja ulubiona, smutna refleksja - za większością wielkich wydarzeń stoją przypadkowi idioci.

alalipa

wszyscy propagandę dziś wszędzie widzą :P
a film mógł być lepszy choć i tak niezły, kilka momentów miał bardzo dobrych, ale coś tego za mało było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones