PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30431}

Czerwony smok

Manhunter
7,0 11 126
ocen
7,0 10 1 11126
7,1 19
ocen krytyków
Czerwony smok
powrót do forum filmu Czerwony smok

Myślałem że będzie coś lepszego. Wogóle nie trzymał mnie w napięciu, obejrzałem bo oglądam teraz wszystkie filmy z serii Hannibala Lectera. Pytanie.. Leckter czy Lector, w napisach końcowych było Lector. Moja ocena hmmm 4/10

ocenił(a) film na 10
Meru0

Oj niee. To jest swietny film. Zaden Czerwony smok czy Hannibal sie nie rowna. KAPITALNA muzyka, SWIETNY klimat, akorstwo na b.dobrym poziomie... tak jestem fanem tego dziela.

ocenił(a) film na 8
Meru0

Zgadzam się."Manhunter" to świetny film.O wiele lepszy od "Czerwonego smoka".A to,że w "Manhunter" Lecter nazywany jest Lecktorem wcale mnie nie irytuje.Liczy się bowiem całościowa ocena filmu,a nie to czy bohater nazywa się dokładnie tak jak w książce.

Meru0

Hm, ten film ma coś takiego, co ludziska nazywają "klimatem" (wyświechtane, wiem). Tak się składa, że jest to to zupełnie inne od klimatu "Milczenia..." i innych części z Hopkinsem.

I o to chodzi właśnie. Tak naprawde jeśli ktoś zachwycił się Hopkinsem, to jestem prawie pewna, że nawet gdy się do tego przed samym sobą nie przyznaje, jest na "nie" jeśli chodzi o Manhuntera.

Jeśli obejrzy się ten film trochę jak adaptacje Szekspira (tzn. znamy fabułę ale jesteśmy ciekawi KLIMATU), jest znacznie lepiej.
Zresztą ja uwielbiam ten film, więc może po prostu się nie znam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones