PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113155}
6,7 7 378
ocen
6,7 10 1 7378
4,5 2
oceny krytyków
Czeka na nas świat
powrót do forum filmu Czeka na nas świat

a moglo byc naprawde swietnie... niestety... ale jak w takieh rzeczywistosci, jaka jest ukazana w filmie, mialyby sie znalezc pieniadze na cos tak abstrakcyjnego jak film ? :/ na kase nadal moga liczyc tylko tworcy kina dla idiotow a la "tylko mnie kochaj".. ambitne kino musi trwac w warunkach offowych, co jest wielka strata..

Ta realizacja wcale nie byla zla, ujecia nie ktore naprawde przemawialy. Juz sam poczatek i jego sen, kiedy matka po chwili jest ukazana, a wszystko w doliniarskim granacie. Tez ujecie nad rzeka mi sie podobalo. Ogolnie kojarzyl mi sie troche z Dniem Swira ten film. Tez pokazana beznadziejna Polska, podobnie przejaskrawione sytuacje.

niestety!! Scenariusz bardzo ciekawy gorzej z wykonaniem, a już zupełnie zakończenie o lewitacji było nie najlepsze.

Głęboki przekaz filmu zmusza do refleksji i do zastanowienia ciągłe błedne koło, w którym jest główny bohater.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones