PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137466}
6,7 89 tys. ocen
6,7 10 1 89206
6,0 15 krytyków
Czas surferów
powrót do forum filmu Czas surferów

Zajebisty filmik

ocenił(a) film na 7

Rysiu wygrywa!!:) Oglądałem ten filmik ze znajomymi i praktycznie cały czas się brechtaliśmy, wg mnie jest to jeden z lepszych filmów polskich, polecam

kochan87

Oglądając film z kilkoma znajomymi przy piwie to każdy film jest smieszny. To sie nie liczy ;)

kochan87

Tak z ciekawości to z czego się brechtaliście? :| Dla mnie ten film jest denny, a sceny, które w zamierzeniach twórców miały być śmieszne są żałosne i kretyńskie :/ A ten Rysiu to kompletna porażka :/ Zamiast rozbawiać widza, to tylko go wku***a.......... :( dla mnie -1/10

użytkownik usunięty
Gh0st

duch zgadzam sie z Toba ze rysiu wkuriwa! bo jak ogladalem ten film to az chcailem mu wyjebac w morde :O

Zaraz po mordzie go, jest tak przykry, że aż mi go szkoda ;)

kochan87

fabula i akcja filmu rzeczywiscie kiepska, jedynie teksty i zachowania chlopakow fajne, najlepszy jest rysiu , ten aktor byl swietnie dobrany, juz ztwarzy taki matol ze sie chce smiac i te jego teksty, :D " no witam"
bez rewelacji ale warto obejrzec mysle i zapamietac teksty pozniej z kolegami sobie poprzypominac wtedy jest lepsza zabawa niz ogladaj
pozdrawiam

kochan87

sory pomylilo mi sie
nie chodzilo o rysia tylko o koziola!!
a co do rysia to rzeczywiscie byl denerwujacy
laps ktory mysli ze ejst fajny , drewniana gra, szczegolnie razi w dialogu z policjantem i przemowie u klamy, tekst "nigdy ale to nigdy...." albo "jestescie beznadziejni..." bardzo kiepski jak linda powiedizal gogus.
za to koziol mistrz ten aktor mimo pewnie nie zbyt dlugiej kariery wysmienity w tej roli, mial byc matolem i byl nawet z nawiazka, nie tylko gra byl matolem ale nawet wygladem
to sie nazywa poswiecenia dla roli :D

użytkownik usunięty
bachryn

koziol jest nie zle pojebany jak by grzybil i jaral dzien w dzien :D

ocenił(a) film na 10

hehehe kozioł jest najlepszy z tymis woimi skowyrnymi cyckami :P

ocenił(a) film na 7
kochan87

Film na maxa średni, ale warto go dla Rysia zobaczyć...hahahaha