PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1126}
7,5 29 307
ocen
7,5 10 1 29307
7,1 15
ocen krytyków
Człowiek z żelaza
powrót do forum filmu Człowiek z żelaza

Jakże smutno ogląda się ten film... kawał żywej historii... po 30 latach... Można wysnuć masę wniosków... Piękny,prawdziwy film... Cholernie aktualny także dziś... obecnie borykamy się z tymi samy problemami... odnośnie władzy... odnośnie Polski,Wierzymy,mamy nadzieję...na lepsze jutro,wierzymy,że kolejne rządy nie zawiodą,w końcu zrobią więcej! a tu kolejne rozczarowania... Wnioski sa smutne... Bo Takie wielkie rzeczy... losy tylu wspaniałych ludzi... poszły na marne... nastąpiły podziały... Smutna prawda,,, Aż się łza w oku kręci... Nie żyłam w tamtych czasach... ale to były wielkie chwile... które Polacy zmarnowali patrząc na dziś!!! jak to ktoś powiedział ,w Polsce "Wszystko zaczyna się jak opera,a kończy jak operetka..." Takie wielkie osoby jak Wałęsa... to wszystko spaprali! I nie tylko... Smutne... Ale historia to oceni...

fragile_87

Aha jeszcze jedno... Obecnie... dworce wyglądają równie dobrze,jak te 30 lat temu:D nawet mnie wtedy nie było:P:P:P O co chodzi????

fragile_87

wałęsa prosty robol co doszedł do władzy i dogadał się z komuchami sprzedał prawdziwych ludzi Solidarności.,, taka jest smutna prawda,, a Michnik.. w Wybiórczej ciągle piszę że Kiszczak to jego przyjaciel.. na prawdę mi smutno widząc takie obrazki ;(

ocenił(a) film na 7
fragile_87

lepiej bym tego nie ujął, mam takie same odczucia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones