PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736469}

Cyberszantaż

Cyberbully
6,3 11 499
ocen
6,3 10 1 11499
Cyberszantaż
powrót do forum filmu Cyberszantaż

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Po pierwsze jest to film który powinni obejrzeć niemal wszyscy. Nie tylko ci którzy cykają sobie gołe foty ale przede wszystkim ci którzy hejtują w internecie. Po drugie jestem pod wrażeniem gry Williams naprawdę trudne zadanie dla jednej aktorki Po trzecie tematyka może mało oryginalna ( podobny film był już w 2011 roku ) ale super zrealizowana dialogi między hakerem a Casey ,,świetna" historia Jeniffer Li. Co do ujawnienia tożsamości hakera to mam mieszane uczucia z jednej strony ciekawość mnie zżera kto nim był i dlaczego to robił ( bo przecież też hejtował ) a z drugiej strony to dodatkowy smaczek... Jak dla mnie 10/10 gra aktorska realizacja tematu dialogi historia majstersztyk. P.S Może dobrym pomysłem jest puszczanie tego filmu w szkole na lekcjach wychowawczych

marekwyszosiat

Har har har :)

marekwyszosiat

Skoro jesteś taki ciekawy kto jest tym hakerem, to się dowiesz. Wybiorę się wkrótce do Wyszogrodu... I nie oglądaj tyle siatkówki, bo sport szkodzi zdrowiu. Har har har...

ocenił(a) film na 10
Steerpike_84

Czyżby mieszkaniec Legionowa...

marekwyszosiat

Mieszkaniec cyberprzestrzeni. Jestem wszędzie i nigdzie. Har har har :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
Steerpike_84

Ilu już zabiłeś, co? Przyznaj się, draniu

laxman

Har har har

ocenił(a) film na 7
marekwyszosiat

"podobny film był już w 2011 roku" - zdradzisz tytuł?

ocenił(a) film na 6
liebes

Taki sam - Cyberbully. Ale tamten jest skierowany raczej do młodszej widowni.

ocenił(a) film na 7
little_wolf

Hah, dzięki :)

ocenił(a) film na 6
liebes

Polecam Panic Button, podobna tematyka tylko znacznie ciekawszy;)

ocenił(a) film na 6
little_wolf

Do młodszej widowni czyli do przedszkolaków? Kurde to by było naprawdę dobre kino gdyby było bardziej soczyste. Czemu scenarzyści nie pofantazjowali na temat np obleśnego taty??????

ocenił(a) film na 6
liebes

Do jeszcze młodszej? xD

marekwyszosiat

Podobało mi się zakończenie, kiedy Casey uświadamia sobie, że wrzucenie jej fotek do sieci nie oznacza końca jej życia i że nie pozostaje jej tylko jedno wyjście. Naprawdę poczułam coś w rodzaju dumy, gdy postanowiła porozmawiać z ojcem. Bo tak naprawdę zawsze mamy wybór, trzeba o tym pamiętać. Samobójstwo nigdy nie jest tym właściwym.
Dobry, bardzo dobry film :)

ocenił(a) film na 8
KeiChan

Właśnie. :)

ocenił(a) film na 8
KeiChan

i między innymi właśnie o to chodziło w tym filmie,super :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones