PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32672}
6,3 16 633
oceny
6,3 10 1 16633
6,7 3
oceny krytyków
Critters
powrót do forum filmu Critters

Aż się łezka zakręci

ocenił(a) film na 10

Dokładnie tak się stało jak dostrzegłem tutaj ten tytuł. To był jeden z pierwszych filmów jaki mnie straszył. Pamiętam jak stałem na rynku w Olsztynie przed jednym z tych słynnych kiedyś stoist-wypożyczalni kaset video. W rękach trzymałem jakiś film i kilka złotych na nowy. Gdy zobaczyłem, że mogę wziąć Krytersy byłem wniebowzięty. Oglądaliśmy to z całą rodziną. Nie przeszkadzała nam marna wersja, brak dźwięku Dolby-D ( kto by dzisiaj bez tego oglądał? ) I to zafascynowanie filmem. Jak na tamte czasy i mój wiek to było coś. Teraz spoglądamna to z pewnym dystansem, ale ciągle mi się podoba. Mimo wszystko jest lepszy i bardziej realistyczny od wielu produkcji tamtych czasów. Pamiętacie jak na jednej z części kosmita stał się jakąś seksbombą z rozkładówki i z brzucha wyciągał sobie zrzywkę taką jak w gazecie?

ocenił(a) film na 7
CAROLD

Dokładnie " aż się łezka zakręci". O bejrzałem go właśnie i po prostu czasy dzieciństwa wróciły, razem z laleczką chucky i koszmarem z ulicy wiązów. Kiedyś sie bałem tego ilmu jak cholera a dzis...:) Troszkę już z tego wyrosłem. Fiem jak dla mnie jest bardzo pozytywny. Ocena 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones