PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4658}

Conan Barbarzyńca

Conan the Barbarian
6,7 42 682
oceny
6,7 10 1 42682
6,9 12
ocen krytyków
Conan Barbarzyńca
powrót do forum filmu Conan Barbarzyńca

Cytuję: "jego mięśnie zagrały tu znakomicie". WTF???

robert2207

Przeczytaj 'recenzję użytkownika' (ale nie tego w amoku zachwytu) - to cię mniej więcej naprowadzi co mieli na myśli :)

rhotax

Recenzje człowieka, o którym mówisz są słabiutkie i przesiąknięte motywami fallicznymi. Ten człowiek w prawie każdej recenzji kina akcji doszukuje się gejów i penisów, więc proszę Cię ~~ W dodatku nie ma pojęcia o czym pisze.

robert2207

To było chamstwo...

ocenił(a) film na 10
BISKUPMAT

Arnie wiadomo jak gra ale mi pasował do tej roli

ocenił(a) film na 8
panM_3

Dla mnie jest niezłym aktorem po prostu nie ma amerykańskiej twarzy do których tak przywykliście i jego twarz nie pozwala by się np. ładnie uśmiechnął.

Pan_Grzegorz

Arnold się bardzo ładnie uśmeicha w dodatkowej scenie z Terminatora II ;]

robert2207

Po prostu w państwie kolesiów wszechobecnej korupcji i pospolitego "tempactwa" byle gówno z papką w mózgu dostaje za gałę z połykiem miejsce na antenie i stąd takie chamskie txt generalnie ten kraj schodzi na psy i element chamski wulgarny i prostacki ma tu przewagę powiedział bym nawet ze jest gloryfikowany i adorowany stąd przyzwolenie na takie idiotyzmy :] ja bym takiego idiotę od komentarzy za coś takiego w y je b a ł na zbity pysk ...przecież takim nie foremnym chamskim zwrotem polszmat mógł strzelić policzek milion fanów Conana... zero wrażliwości ...to my ich karmimy to my ich wybieramy i na nich pracujemy a oni obchodzą się z nami jak z gównem ...dramat. Arnold jest zajebistym aktorem nieraz udowodnił że może zagrać w całkowicie odmiennej konwencji filmowej przy tym stworzył cały arsenał "twardzielskich" txt bez których męskie pokolenie z 80 do 90 rocz. czuło by się zagubione i nie wiedziało co to być prawdziwym facetem. Wystarczy przejść się po mieście i poglądać te wypusty po roku 90 nie wiadomo czy to kobieta czy facet zniewieściałe jeb ane trefnisie zasuwają z torbami jak baby a w środku 10 tysięcy kremików na cerę itd. Dziękujmy Bogu że byl kiedyś facet który pokazał nam facetom jak nimi być ! ;) Pozdrawiam Fanów Conana !

użytkownik usunięty
Norven

Prawda jest taka, że gdy Arnold zaczynał coś mówić to film strasznie tracił - przykra wiadomość dla jego fanów ale on w tym filmie pokazał jak słabym jest aktorem - tak samo słabym jak filmy z nim, bo Predatory i inne Comando to chłam. Niestety, ale rolę Conana dostał tylko dlatego że miał posturę Conana.

Grać nie umie, filmy ma słabe, Conan to w ogóle jakaś parodia jest. Prawda jest taka, że to mięśnie tworzyły Conana w filmie a nie "kunszt" aktorski Arnolda którego on zwyczajnie nie posiada.

robert2207

Niestety polszmat się nie z rehabilitował nie dość że tłumacz debil nadal psuje efekt koszmarnym tłumaczeniem - to jeszcze jakiś pół główek przyspieszył film przez co film wygląda komicznie i idiotycznie.... Masakra.

ocenił(a) film na 7
Norven

Przyśpieszył tzn. ? Znów coś wycięli ? Bo Polsat często coś tam se utnie, albo bierze już pocięte (np. filmy HK przeważnie nadaje w wersjach zachodnich). Teraz leciał też w 16x9,a zdaje się, że poprzednim razem 4x3, może jak nową kopie "robili" to coś sobie wycięli. Co do Schwarzeneggera to nie mam nic do zarzucenia. Najlepiej lubię Commando i Predatora, świetne klasyki, Terminator też świetny film, no i Conan. Ale dobry jest też Uciekinier, a w Bohater Ostatniej Akcji pokazuje, że jest dobrym aktorem. W ogóle lubię jego grę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones