PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641}

Co się wydarzyło w Madison County

The Bridges of Madison County
7,6 81 tys. ocen
7,6 10 1 80954
7,3 26 krytyków
Co się wydarzyło w Madison County
powrót do forum filmu Co się wydarzyło w Madison County

6/10

ocenił(a) film na 6

dla mnie to troche przesada ze kochajaca mama chce zostawic meza i dzieci po 20 latach z
nimi. gdyby maz ja bil, znecal sie to taka opcjka by mnie przekonala a tak jest to dla mnie
troche przesadzone. film mnie rozczarowal. odnosilem wrazenie ze akcja caly czas stoi w
miejscu. moje zdanie jest takie ze film ten jest dla ludzi po przejsciach, o straconych
marzeniach, zaprzepaszczonych szansach i nagle pojawia sie okazja aby to wszystko
zmienic ale dochodzi sie do wniosku ze jednak jest juz na to za pozno. nie wszystkim sie
spodoba bo nie kazdy mial marzenia ktore mu sie nie spelnily az tu nagle nadarza sie taka
okazja.

ocenił(a) film na 9
staszek_peszko

to,że nie ma przemocy w rodzinie, nie ma patologi to nie oznacza,że małżeństwo jest dobre,że jest w nim miłość,że obie osoby są spełnione i szczęśliwe. Jeżeli kobieta po tych 20latch wspólnego życia z mężem, mając dwójkę dzieci rozważa odejście do nowo poznanego mężczyzny, to widocznie jej mogłoby się wydawać" idealne życie" nie istnieje.

ocenił(a) film na 6
DrzwiamiWTwarz

nie rozumiem ostatniego zdania. no chyba wlasnie takie zycie by istnialo gdyby odeszla do Clinta. ten film nie ma pozytywnego przeslania. jak tu predzej pisali inni propaguje zdrade. co to za mama ktora chce opuscic swoje dzieci? i jeszcze w jakim stylu? siedzac w samochodzie na swiatlach z mezem. pozegnanie z klasa. i na pewno nie bylbym po przeczytaniu calego listu zamyslony o swoim dotychczasowym zyciu i dziekowal mamie ze zmusila mnie do refleksji i ukazala ze nalezy marzyc itp. bla bla bla. zdzira i tyle

ocenił(a) film na 9
staszek_peszko

"zdzira i tyle", cóż, skoro tak uważasz.
Ja lubię ten film, wg mnie nie propaguje on zdrad i puszczania się każdemu kto walnie nam fotkę. Jak to wiele dramatów romantycznych, są stworzone by kobiety beczały w kinach i marzyły o takim uczuciu w zaciszu własnego domu. Ale masz rację, bla bla bla, typowy wzruszacz.