PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512}
7,5 58 205
ocen
7,5 10 1 58205
7,4 25
ocen krytyków
Clerks Sprzedawcy
powrót do forum filmu Clerks - Sprzedawcy
wiktoratgmail

Łeee tam, przesadzasz i to mocno :P

szarosen

Może kwestia przyzwyczajenia, może kwestia tłumaczenia, nie dałem rady...

wiktoratgmail

Cóż, moja mama pewnie powiedziałaby to samo... : p Dlatego mam nadzieję, że nigdy nie zobaczy tego filmu. Jak dla mnie dialogi były mistrzowskie.

ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

haha jak ty wrażliwa :) Nawet jak na kobietę jesteś przewrażliwiona

ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

a sorry ty nie jesteś kobietą :D Ale chyba wiecei w tobie estrogenu niż testosteronu

kryszti

Nie jestem, nie byłem i nie zamierzam być kobietą. Lubię czarny humor, ale raczej w stylu Black Adder niż Clerks. Czy to faktycznie hormony odpowiadają za gust filmowy? Może to kwestia uwarunkowań społecznych?

ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

Moim zdaniem masz sobie wiele z kobiety ale mogę się mylić, a black adder to nie czarny humor podobnie jak Clerks chyba nie masz pojęcia czym jest czarny humor, dla mnie to była lajtowa komedyjka którą można obejrzec z całą rodziną, proste że jakbyś był bardziej męski to bys nie pisał jak mała dziewczynka, uwarunkowania społeczne swoją drogą ale jak ktoś ma włąsny rozum i jest twardy to nie da zrobić z siebie rodzicom panienki... z resztą ja wolę myśleć że jesteś trollem

ocenił(a) film na 9
kryszti

twardziel się znalazł, jeśli chcesz kogoś obrażać to nie rób tego na portalu poświęconym filmom i szeroko pojętej kinematografii, moja "koleżeńska" rada - przenieś się na forum sado-maso itp.,

ps: żałosna jest twa próba poniżania wiktora i próba dociekania jaką jest osobą, nie twoja sprawa, więc przyjmij na przyszłość zasadę "najpierw myśli później mów bądź pisz jak to jest w niniejszym przypadku

pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

Clerks to obyczajówka a nie żadna czarna komedia, nie wiem ile masz lat , jak jesteś dorosły to sprawa jest podejrzana i nie wiem jak sobie radzisz w życiu

kryszti

Filmweb jak nazwa wskazuje służy ocenie filmów, a nie widzów. Jeśli ktoś nie lubi klimatu zbudowanego na bluzgach to Clerks mu się nie spodoba i tyle. Nie widzę powodów do robienia chamskich osobistych wycieczek bo gówno o mnie wiesz. Może to Ty wypełzłeś z jakiegoś zsypu na blokowisku gdzie ludzie obdarowują się ch...jami i ku...wami, ale tego nie mogę wiedzieć.

ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

Ojej dobrze że nie obejrzałeś tego filmu do końca bo byś miał traumę do końca życia, bźydkie słowa potrafią być takie destrukcyjne i strasne :( Ale masz dopiero 10 lat może pobyt w psychiatryku pozwoli ci normalnie funkcjonować choć to nie bedzie łatwe... na mnie to możesz gadać co chcesz nie jestem taką ciotą by się przejmować zdaniem innego człowieka szczególnie obcego. Możliwe też że tak naprawdę jesteś kobietą uwolnij swoje prawdziwe ja, choć jak pisałem nawet jak na kob ietę jesteś przewrażliwiona

kryszti

Goń się.

ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

A w jaki sposób?

kryszti

Goń się.

ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

widzę że obejrzeniu kawałku sprzedaców sam zaczęłaś bźydko mówić

kryszti

Goń się.

ocenił(a) film na 9
wiktoratgmail

ok Wiktoria idę się gonić

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kryszti

Widocznie jesteś ciotą innego pokroju. Nie potrafisz uszanować zdania i poglądów drugiego człowieka. Pewnie kolejny anonimowy, internetowy napinacz bez życia, który kozaczy przed ekranem monitora. Naskakuje na innych z jakimiś tekstami o kobietach, a sam piszczy i rzuca się jak płacząca pipa z gimnazjum. Srogo...

ocenił(a) film na 9
Holl

Haha jeżeli twój komentarz miał być przykładem typowego bełkotu debila to ci się udało. Niektóre poglądy szanuję a niektóre nie to chyba normalne... nie trawię tej nowej generacji kolorowych pedałów bez jaj. A z resztą czemu w ogóle ci odpisuje?

ocenił(a) film na 8
kryszti

Soń gię

ocenił(a) film na 10
kryszti

Najpierw niech ci włosy na jajach urosną, potem wyzywaj od pedałów.

ocenił(a) film na 9
Derfail

Niesamowity pocisk mozesz byc z siebie dumny

ocenił(a) film na 6
Derfail

Co tutaj się działo rok temu..

ocenił(a) film na 8
wiktoratgmail

Nie przejmuj się idiotami społecznymi. Kryszti ma empatię porównywalną z małpą najwyżej, też nie lubię takich ludzi.

Co do filmu, obejrzyj w oryginale, a nie będzie Cie tak drażnić, postaraj sie wyłapać klimat, nie skupiając się na przekleństwach (które po polsku brzmią dużo bardziej dosadnie).

wiktoratgmail

dobrze, że ktoś napisał taką opinię, dzięki.
a wiochmenów (kryszti, itp.) można tylko olać. :) sam widzę w autobusach i tramwajach jak przyjeżdża nowe stado z wiosek do miasta. jak to się zachowuje. oni naprawdę myślą, że jak rzuca mięchem w tłumie ludzi to jest twardziel. ;)

wiktoratgmail

Jeśli chodzi o powyższych "spinaczy" to zauważyliście że każda rozmowa komentujących zawsze sprowadza się w końcu do porównywania długości kut##ów zamiast do dialogu na tema filmu? Nigdy nie wiadomo czy komentujący cie troluje, czy jest zwyczajnie głupi, czy jest szczeniakiem, czy zwyczajnie różnicie się gustami. Najlepiej gdyby przy ksywkach każdej osoby podać wiek. To mogłoby usunąć jedną z tych możliwości.

Co do filmu. Polecam w oryginale. Film, który jest zbudowany na dialogach w miarę możliwości (językowych) trzeba obejrzeć w oryginale. Ewentualnie z napisami PL. To buduje cały klimat. Teksty nie są wulgarne tylko opisują idealnie postacie. 22 lata, klasa średnia, gówniana praca. Czego się spodziewacie po rozmowie dwóch kumpli? Rewelacyjnie są oddane różne sytuacje w życiu. Tego typu filmy powinny dostawać mnóstwo nagród. Ten film opowiada o wielu rzeczach. Nie jest banalny. Wstawka z pogrzebem była dla mnie trochę nużąca ale dawno nie widziałem czegoś tak dobrego.

ocenił(a) film na 4
wiktoratgmail

Ja tez, czekalam na koniec,wedlug mnie to film raczej dla facetow, ja jestem delikatna wiec nie dla mnie film, aczkolwiek ciekawa historia, były momenty śmieszne, bardzo klimatyczny film, tylko mogloby byc mniej wulgarnych tekstów. Jednych te teksty cieszą, inni sie nimi brzydzą tak jak ja.

ocenił(a) film na 2
wiktoratgmail

mnie zniesmaczył, wulgaryzmy i "dowcipy" wyłącznie na temat czynności fizjologicznych różnej maści. Sorry, ale żeby usłyszeć takie teksty nie muszę oglądać filmu, wystarczy, że przejdę pod pobliską budkę z piwem. I nie tylko o wulgaryzmy mi chodzi, tylko ogólny poziom wypowiedzi.

ocenił(a) film na 8
wiktoratgmail

Obejrzyj sobie Paradise PD, Wiktoria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones