PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875543}

Ciche miejsce: Dzień pierwszy

A Quiet Place: Day One
2 823
chce zobaczyć
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
powrót do forum filmu Ciche miejsce: Dzień pierwszy

Obsada totalnie nie pod dzisiejsze "standardy".

Joker_BalLas

Obsada jest bardzo dobra, o co Ci chodzi?

Claudija91

Bardzo...

Claudija91

Obsada to murzynowo.

nnn_nnn

Murzynowo to Ty masz w głowie.

idiotka_3

Nie, na filmie. Wymieniono białych z pierwszej części na prawdziwych władców USA.

Joker_BalLas

Są kolorowi więc w sumie homoseksualnych klikaczy brakuje.

Joker_BalLas

Obsada pasuje, jest jedne z bohaterow czesci 2 wiec fajnie zobaczyc jak to wyglada z ich perspektywy

Damiann17

Co w tym fajnego? Jak wszyscy po prostu okradają sklepy.

nnn_nnn

? To ze jestes rasista i wkladasz wszystkich do jednego worka to juz nie moj problem. Film jeszcze nie wyszedl wiec nie wiem skad wniosek, ze wszyscy okradaja sklepy

Damiann17

A co mogą robić? Zajmować się fizyką kwantową? Mój rasizm polega na czym niby? na przedstawianiu niewygodnych faktów? ;)

nnn_nnn

Tak, glowna aktorka jest czarnoskora wiec kradnie, masz racje.

Damiann17

Ta akurat bohaterka na pewno jest biofizykiem. Wynalazła właśnie lekarstwo na raka.

Damiann17

Will Smith z "Jestem legendą" uratował świat szczepionką. Ten sam aktor w innym filmie napisał na Maku wirusa komputerowego, który zniszczył pojazdy złych obcych. Murzyni juz wielokrotnie ratowali świat. Biały bohater był pilotem-alkoholikiem, ale przynajmniej zabił się w finale, wiec mu wybaczamy.

nnn_nnn

Olimp czy jak to tam lecialo - bialy ratowal prezydenta. Godzina zemsty - bialy gral dobrego, Tyler Rake - bialy gral znowu dobrego. Przeciez jest mnostwo takich filmow. Lupita Nyong’o z Quiet Place 3 nie wynalazla leku, ale za to grala w jednym z lepszych filmow: Zniewolony 12 years a slave. Ja oceniam film na podstawie fabuly, kolorystyki, swiatla, muzyki, scenariusza, charakteryzacji itp, a nie na podstawie koloru aktorow ktorzy tam graja.

Damiann17

Jest kilku 50 letnich białych facetów, którzy wciąż robią filmy. Ostatnie pokolenie białych bohaterów.

Joker_BalLas

Nie powinno się oceniać obsady, dopóki się filmu nie zobaczy. A akurat obsada może się sprawdzić w takim filmie:

Lupita - świetna w horrorze To my, gdzie bardzo dużo grała twarzą
Joseph - zaskoczenie i jeden z lepszych aktorów ostatniego sezonu Stranger Things
Djimon - sprawdza się w przeróżnych gatunkach filmowych, z horrorami też miał do czynienia i będzie to jakaś kontynuacja jego wątku z 2 części QP
Alex - solidna rola w Hereditary i też potrafi twarzą wyrażać strach
Denis - role w AHS i genialna rola wampira w Czystej krwi

Także gadanie wyłącznie o tym, że dobór obsady jest pod jakieś standardy jest totalnie nie na miejscu. 

Xandrine_filmweb

Lupita świetnie wypadła w tym trailerze. Djimon też dobrze gra i do tego już wystąpił w którejś części. Ludzie już z przyzwyczajenia narzekają : P

gortat

No wiem, mnie to serio przeraża, że ludzie w tych komentarzach zamiast dyskutować o filmach, to tylko pomyje wylewają. I że nikt tego z portalu nie usuwa :/

Joker_BalLas

Dosłownie jest dwóch aktorów czarnoskórych, a ty przeżywasz, jakby wybrali aktora o każdym innym kolorze skóry i pochodzeniu jak w Power Rangers. Morgan Freeman czy Denzel Washington grali w setkach filmów, jakoś to nikomu nie przeszkadzało. Lupita jest równie dobrą aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones