PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533535}
3,7 90 366
ocen
3,7 10 1 90366
1,3 15
ocen krytyków
Ciacho
powrót do forum filmu Ciacho

bo polskiego chłamu nie zniosę. Ten film to totalne nieporozumienie. Niby nareszcie prawdziwa, polska komedia? Coś im się chyba pomyliło.

ocenił(a) film na 4
Pecia15

Jak dla mnie prawdziwa polska komedia - prezentuje poziom ostatnich 'śmiesznych' polskich produkcji. Piersi Żmudy +1, rola Małaszyńskiego +1, film obejrzany w towarzystwie Ukochanej +2 ;)

RevulsioN

Totalne dno.Aktorzy potrzebowali pieniędzy.Nie oceniam bo do końca jeszcze było tego badziewia sporo.

ocenił(a) film na 2
gran19

piersi Zmudy nie naleza do najpiekniejszych... do tego jest ona fatalna aktorka, nie wiem skad sie bierze uwielbienie dla tej prosciutkiej dzieweczki ze wsi

ocenił(a) film na 2
kirholm

Fakt, lansują dziewczynę trochę chyba na siłę, widocznie ma jakiegoś bogatego "mecenasa"....

ocenił(a) film na 2
gran19

Moim zdaniem Vega sam się zaplątał w tym co chciał pokazać

ocenił(a) film na 1
RevulsioN

Revulsion ma rację - to jest recepta polskiego kina tej dekady...Ale co jak co - kasa się kręci - aktorzy zgarnęli swoje, menadżerowie swoje a my? O 20 zł biedniejsi...O niesmaku nie wspomnę...Dobrze,że mam Alternatywy 4 nagrane - puszczę sobie dla pocieszenia!

ocenił(a) film na 1
Pecia15

gorszej polskiej ,,komedii nie widziałam''.oceniam go na -2

ocenił(a) film na 1
Victoria34413

Lepiej by wyglądało jakby Patryk Vega, czy jak mu tam, wysrał się na taśmę filmową...

ocenił(a) film na 7
Pecia15

"..bo polskiego chłamu nie zniose.." to po co szłas do kina i teraz dupe zawracasz:) nie masz poczucia humoru to nie ogladaj:)

ocenił(a) film na 1
dj__house

Jakie poczucia humoru? Bo nie zauważyłem go w filmie. Ty chyba jeszcze przedszkola nie skończyłeś, albo jesteś jakimś bezzębnym burakiem ze wsi, skoro Cię to śmieszyło...

ocenił(a) film na 7
Alex303

Żeby obrażać kogoś z powodu odmiennego gustu to dopiero trzeba być zakompleksioną cichodajką z celulitem na twarzy. A ty pewnie już w podstawówce jesteś?

ocenił(a) film na 1
marcinkrak

Chociaż nie jest przygłupawym dresem, którego śmieszą jakieś fekalne filmy :P

ocenił(a) film na 1
dj__house

To nie jest humor, to żenada

Pecia15

Dno. Dla tego filmu powinna być skala zaczynająca się od -10. A Żmuda-Trzebiatowska to jakieś nieporozumienie. Ona recytuje jakby była w teatrzyku szkolnym. Przykre.

ocenił(a) film na 1
Proca

Cóż, takie czasy. Dzisiaj aktorki mają WYGLĄDAĆ, a nie posiadać chociażby odrobinę talentu. Niestety...

Ale z łoża i tak bym jej nie wyrzucił... ;)

ocenił(a) film na 1
Kuba1982

O, chociaż jeden się przyznał;))) "miła w dotyku" jak mawiają, to ona jest, ale spodziewałam się po jej aktorstwie czegoś więcej...a tu znowu zawód..;(

ocenił(a) film na 2
Kuba1982

Dawne czasy i ładnych i doskonałych aktorek prędko raczej nie wrócą... niestety

ocenił(a) film na 2
Pecia15

Jak zobaczysz na afiszu tekst typu "najlepsza komedia ostatnich lat" to lepiej od razu sobie odpuscić. Jak coś jest zabawne, to w sumie nie trzeba reklamować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones