PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533535}
3,7 90 368
ocen
3,7 10 1 90368
1,3 15
ocen krytyków
Ciacho
powrót do forum filmu Ciacho

Nie wiem skąd taka niska nota. Gdyby była produkcji Hollywood jak "Scary Movie" pewnie miała by z 7/10. Fajna, lekka i odmóżdżająca,bo taka ma być.

mariusz_791

mnie tez zdziwily tak niskie noty, przy niektorych scenach na prawde mozna bylo sie posmiac, nie kazdy film musi byc psychologicznym dzielem z nie wiadomo jak wielka glebia, musza byc tez filmy takie jak ten przy ktorych mozna sie wyluzowac

ocenił(a) film na 3
mariusz_791

właśnie nie! porównanie tego filmidła z Scary Movie (mam na myśli oczywiście dwie pierwsze części), to jak porównanie naszej Ekstraklasy z Bundesligą. Potencjał oczywiście był, fajny pomysł na fabułę, plejada znanych gwiazd, niekoniecznie z polskiego TOP 10, ale znane, lubiane mordeczki, jednak całość ssie po całości. nie powiem żeby Patryk Vega trzymał się kryminalnych tematów bo, Last Minute było zgrabnym nawet familijniakiem, ale Ciacho to masakra, nie powiem, były śmieszne momenty, jednakże całość jest mega tragiczna.

ocenił(a) film na 3
hbk06_qbas

aha i jeszcze jedno... nie pomyślałem że kiedykolwiek to napisze, bo ten typ mnie zwyczajnie w świecie irytuje (jego durnowata gra z "Kryminalnych" wbiła mi się w banie i zawsze tam widziałem w nim debila usiłującego pozować na Jarosława Boberka z "Rodziny Zastępczej" tylko przeniesionego na poważniejszy obraz), ale IMO, Karolak trzymał poziom w tym filmie, serio! mimo że przypadła mu rola fetysza lubującego się w maltretowaniu swojej dziÓry dÓpnej, to całość wyglądała ok, ta postać żyła!!! a nie była niemrawą nudną melepeta jak postać Bosaka, albo skończonym kretynem jak to co grał Małach. I nie, nie, nie przekona mnie że takie były role tych dwóch później wymienionych; debila i nudnego pantofla też trzeba umieć fajnie zagrać.

generalnie "Ciacho" polecam jako ciekawostkę, koniecznie oglądać on-line w streamie, a nie kupowac na di-wi-di (nie warto wypieprzyć nawet złotówki na to filmidło);-) i tylko wtedy jeśli ma się sporo wolnego, mocno niezagospodarowanego czasu ;-) o niebo lepsze od Kac Wawa, ale i tak .... ech, lepiej nie dokończę ;-)

Pzdr.

hbk06_qbas

że oni się nie wstydzą za ten film

użytkownik usunięty
mariusz_791

To nie jest film dla każdego, osoby inteligentne zrozumieją ten film, bo ewidentnie nie jest on dla tych "wymagających" widzów, którzy potrzebują Bóg wie jakiego przekazu w filmie, żeby był dobry. To jest komedia, całkiem niezła, ale dla osób z inteligencją.
P.S. żeby nie było, interesuję się sztuką w każdym tego słowa znaczeniu, lubię obejrzeć/posłuchać coś głębokiego i "męczącego", ale osoby, które chcą się dowartościować, oglądają tylko takie poważne filmy (czy słuchają innej muzyki niż pop), a lekkie komedie mieszają z błotem. To po prostu idiotyczne, wbrew pozorom taki humor jak w "Ciachu" nie jest dla bezmózgich baranów.

Nie mam nic przeciwko lekkim komediom, ale taki film musi choć trochę przypominać komedię. Tutaj mamy beznadziejne żarty, beznadziejną fabułę, oraz beznadziejne postaci.
Sorry, ale nie mogę dać więcej jak 2/10, co i tak jest oceną zawyżoną.

ocenił(a) film na 1

On nie jest dla bezmózgich baranów, on jest dla bezmózgich ameb

robercik1010

Jest dla osób mających poczucie humoru a nie tumanów, którzy nie wiedzą co to komedia.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

To jest gówno a nie komedia
Era polskich komedii, skończyła się na takich filmach jak Killer czy Chłopaki nie płaczą, które na prawdę były śmieszne

robercik1010

Przecież za samą akcję z ciasnym wieśkiem należy się przynajmniej z szóstka.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

A może warto po prostu tolerować ludzi o innym poczuciu humoru niż ty ? Po co obrażać innych tylko dlatego że żarty o penetracji odbytu Karolaka im nie odpowiadają ? Dlaczego zaniżasz poziom tego portalu takimi chamskimi wpisami ?

Pozdrawiam

armarange

Nikogo nie obraziłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones