PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626922}

Chiński zodiak

Sap Ji Sang Ciu
6,1 4 759
ocen
6,1 10 1 4759
Chiński zodiak
powrót do forum filmu Chiński zodiak

Film jest super bardzo fajny. Jest akcja są walki trochę rozmów. 10/10. Cieszę się że Jackie Chan jest nadal w świetne kondycji. Mam nadzieję że będzie jeszcze kilka filmów w przyszłości z nim w roli głównej. :)

ocenił(a) film na 8
GhostRider2

może nie super:) ale spokojnie zasługuje na średnią powyżej 7 a tutaj ma ledwo 6,2 co jest śmieszne, ale to nie pierwszy film który oglądałem i był świetny a miał niską ocenę.Walki były dużo lepsze niż w poprzednich powiązanych tytułach,do tego świetna muzyka i odrobinę humoru,nie ma do czego się przyczepić, duży plus że za wszystko odpowiedzialny był Jackie i wyszło to bardzo dobrze,można śmiało polecać taki film.

GhostRider2

Według mnie film zasluguje na mocne 9 i dorównuje poziomem do poprzednich cześci :):)Jackie Chan jak na swój wiek dalej dysponuje szybkością i zwinnością a humor jak zawsze stawia na pierwszym miejscu :):)

scully1981

Bravo widziałem wszystko z nim co jest i naprawdę mi się podobał , Można zrobić kontynuację po 20 latach która spodoba się fanom gatunku??? Można!!!! Trzeba tylko ten film oglądać z przymrużeniem oka . Dlaczego czepiacie się scenariusza , to nie dzielo kinematograficzne tylko eastern . Chodzi o to żeby oko cieszyło i caly czas coś się działo . To że Jacek ma 60 lat skutkuje tym że podpiera się młodszymi "kaskaderami" i bluescreenem , ale tu mu wybaczam ciekawe czy któryś z nas w wieku 60 lat pompkę zrobi . Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones