PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715007}

Chata

The Shack
6,7 38 732
oceny
6,7 10 1 38732
Chata
powrót do forum filmu Chata

the shack 6/10

ocenił(a) film na 6

Mnostwo mieszanych uczuc, mnostwo plusow i pare istotnych minusow. Po pierwsze, film ktory moim zdaniem bardzo trudno ogladac w kinie ze wzgledu na dlugosc jak i tematyke. Film ktory w pewnym momencie zanudza ale i trzyma w napieciu jak jakis thriller.
Swietnie zagrane postacie, mnostwo dramatyzmu, wzruszen, film o tematyce ktora jest malo ukazywana w kinach a bardziej w niszowym niezaleznym kinie.
Temat bardzo ciekawy, bo film jest o Bogu i niesie w sobie niesamowite przeslanie dotyczace przebaczania, wiary w ludzi i w dobro oraz co jest najistotniejsze, wiele madrych mysli ktore z pewnoscia bardziej pomoga ludziom niz zaszkodza jesli zrozumieja ich przeslanie.
Bardzo podobalo mi sie kilka z nich, niestety nie pamietam szczegolow bo ogladalem film w wersji angielskiej, ale pamietam kilka wyrywkowo.

Np., gdy Mack powiedzial z gorzkim slowem do Jesusa ze ty jestes Bogiem Wszechmogacym, jestes wszedzie, masz nieograniczona power ale jakos pozwolilem mojej corce umrzec i opusciles ja..... prosta odpowiedz Jesusa byla I never left her. Proste i mocne.

Podobalo mi sie stwierdzenie czym sa sny, sa otwartym oknem i droga gdzie zle powietrze moze uciec od nas.

Na koniec utkwilo mi gdy ktos powiedzial ze milosc ma najwieksze znaczenie gdy potrafisz szybciej wybaczyc niz prosic o przebaczenie. MOCNE.

Kurcze, mnostwo bylo fajnych tekstow ktore gdzies tkwia w glowie ale nie potrafie ich wyrazic......

Ten film ma moc, aby go zrozumiec trzeba chyba troche miec doswiadczenie zyciowe w cierpieniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones